Realme Book Slim, Thunderbolt 4 Bağlantı Noktasına Sahip Olacak

blank
Realme Book Slim, Thunderbolt 4 Bağlantı Noktasına Sahip Olacak

İçerik: Realme Book Slim, Thunderbolt 4 Bağlantı Noktasına Sahip Olacak

Realme Book Slim, Thunderbolt 4 Bağlantı Noktasına Sahip Olacak:

Hindistan’da Realme Book Slim lansmanı yaklaşıyor ve şirket fiziksel bağlantı seçenekleriyle ilgili ayrıntıları paylaştı. Bağlantı noktaları geçmiş görüntülerle zaten ortaya çıkarken, en son teaser, bağlantı noktası ayrıntılarının yanı sıra daha ucuz bir Intel Core i3 destekli Realme Book Slim olabileceğini gösteriyor. Ek olarak, Realme Book Slim’in Çince sürümünün adı olması beklenen Realme Book’un 11. Nesil Intel Core i5 CPU tarafından desteklendiği doğrulandı.

Realme Hindistan ve Avrupa CEO’su Madhav Sheth, yaklaşan Realme Book Slim için bağlantı portlarını detaylandıran bir görüntüyü tweetledi. Sol tarafta iki USB Type-C bağlantı noktası ve sağ tarafta 3,5 mm kulaklık jakı ile birlikte tek bir USB Type-A bağlantı noktası gösterir. Soldaki USB Type-C bağlantı noktalarından biri Thunderbolt 4 bağlantı noktası, diğeri ise USB 3.2 Type-C Gen 2 bağlantı noktasıdır. Sağ tarafta, bir USB 3.1 Type-A Gen 1 bağlantı noktası ve yukarıda bahsedilen 3.5mm kulaklık girişi var.

Sheth tarafından paylaşılan görselle ilgili daha ilginç olan şey, sağ alt köşede bu bağlantı noktası seçiminin yalnızca Intel Core i5 destekli modelde mevcut olduğundan bahsetmesi. Büyük olasılıkla, bu açıklama Thunderbolt 4 bağlantı noktasına atıfta bulunuyor, ancak Thunderbolt 4 bağlantı noktasına sahip olmayan Intel Core i3 destekli bir Realme Book Slim modeli olduğunu da gösteriyor. Bu Core i3 modeli, Thunderbolt 3 USB Type-C bağlantı noktası veya ikincil bir USB 3.2 Type-C Gen 2 bağlantı noktası ile gelebilir.

Dedikodu Core i3 modelinin ne tür bir bağlantı noktasına sahip olacağına bakılmaksızın, daha önce Rs’nin üzerinde piyasaya sürülecek olan Intel Core i5 destekli modelden daha ucuz olacak. 55.000. Başka bir rapor, Realme Book Slim’in Rs’de başlayacağını iddia etti. 40.000 ve bu Intel Core i3 destekli model olabilir.

Ayrıca, Realme Book’un Hindistan lansmanı ile aynı tarihte – 18 Ağustos – Çin’de piyasaya sürülmesi planlanıyor, ancak bu model muhtemelen ‘İnce’ lakabını taşımayacak. Şimdi şirket, Weibo’da Realme Book’un bir Intel Core i5-1135G7 CPU’yu ima eden daha önce sızdırılan spesifikasyonlarla uyumlu olan 11. Nesil Intel Core i5 işlemci tarafından destekleneceğini paylaştı. Bu muhtemelen Realme Book Slim’de de bulunan işlemci olacaktır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme Book Slim, Thunderbolt 4 Bağlantı Noktasına Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Qualcomm, Windows Bilgisayarlar İçin 5nm ARM İşlemciler Üretecek

Qualcomm, Windows Bilgisayarlar İçin 5nm ARM İşlemciler Üretecek: Qualcomm, Windows ve Chromebook için ARM tabanlı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör