Samsung Galaxy Z Flip 3, Google Fi İle Beraber Geliyor

blank
Samsung Galaxy Z Flip 3, Google Fi İle Beraber Geliyor

İçerik: Samsung Galaxy Z Flip 3, Google Fi İle Beraber Geliyor

Samsung Galaxy Z Flip 3, Google Fi İle Beraber Geliyor:

Galaxy Z Flip 3 bu ayın sonlarında satışa çıktığında, MVNO’nun ilk kez katlanabilir bir cihaz sattığını işaretleyerek Google Fi’den satın alabileceksiniz. Ayrıca, arama devinden kapaklı telefonu ön sipariş vermeye karar verirseniz, 400 dolarlık bir fatura kredisi alabilirsiniz.

Operatörde yeniyseniz, numaranızı mevcut kablosuz sağlayıcınızdan Fi’ye taşımanız gerekir. Promosyonun bir parçası olarak, katlanabilir ürünü 27 Ağustos çıkış tarihinden önce sipariş etmeniz ve ardından satın alma işleminizi Eylül ayının sonundan önce Samsung Shop uygulaması aracılığıyla kaydetmeniz koşuluyla, web sitesinde kullanabileceğiniz Samsung’dan 150 $ kredi de alabilirsiniz. 26. Kredi 9 Kasım’a kadar geçerlidir. Anlaşmanın tüm ayrıntılarını Google’ın web sitesinde bulabilirsiniz.

Samsung, Çarşamba günü Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Flip 3’ü duyurduğunda, katlanabilirleri ana akım haline getirmeye hazır olduğunu söyledi. Daha uygun 1.000 $ fiyat etiketi ile şirketin bunu gerçekleştirme şansı kesinlikle var. Google’ın Fi aracılığıyla sunduğu gibi agresif promosyonlara sahip olmanın da zararı olmaz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Z Flip 3, Google Fi İle Beraber Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı: Samsung, en yeni ASUS dizüstü bilgisayarlarda kullanılacak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör