Spelunky ve Spelunky 2 26 Ağustos’ta Nintendo Switch’e Geliyor

blank
Spelunky ve Spelunky 2 26 Ağustos'ta Nintendo Switch'e Geliyor

İçerik: Spelunky ve Spelunky 2 26 Ağustos’ta Nintendo Switch’e Geliyor

Spelunky ve Spelunky 2 26 Ağustos’ta Nintendo Switch’e Geliyor:Aralık ayında, müthiş Spelunky ve Spelunky 2’nin bu yaz Nintendo Switch’e geleceğini ve beklemenin neredeyse bittiğini öğrendik – en azından birkaç bölgede. İki oyun 26 Ağustos’ta Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya’da eShop’ta olacak ve Switch kütüphanesine bir çift bağımsız mücevher daha ekleyecek.

Spelunky yerel çok oyunculu oyuncuyu destekler ve Spelunky 2, karışıma çevrimiçi oyun ekler. Her iki platform oyununda da – her birinin kendi düşmanları, ölümcül tuzakları ve kuralları olan – farklı alanları olmasına rağmen, seviyeler prosedürel olarak oluşturulur, bu nedenle her koşuda işler her zaman biraz farklı olacaktır.

Taş gibi soğuk bir klasik olan Spelunky’nin bir el konsoluna ilk gelişi pek zor değil. 2008 orijinalinin yeniden çevriminin PC ve Xbox 360’ta yayınlanmasından bir yıl sonra, 2013’te PS Vita’da (ve PlayStation 3) piyasaya sürüldü. Ancak devam oyunu yalnızca PC, PlayStation 4 ve PS5’te mevcuttu. şimdiye kadar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Spelunky ve Spelunky 2 26 Ağustos’ta Nintendo Switch’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör