Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi Yine Ertelendi

blank
Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi Yine Ertelendi

İçerik: Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi Yine Ertelendi

Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi Yine Ertelendi:

Venom: Let There Be Carnage ertelendi (yine). Perşembe günü, Sony Pictures, Tom Hardy liderliğindeki çizgi roman devam filminin çıkış tarihini, nasıl gördüğünüze bağlı olarak üç hafta veya bir ay ertelediğini duyurdu. Venom: Let There Be Carnage şimdi dünya çapında sinemalarda 15 Ekim’de vizyona girecek – daha önce 15 Eylül’de İngiltere’de, 24 Eylül’de ABD’de ve bir ara Eylül’de Hindistan’da vizyona girmesi planlanıyordu. Bu gecikme, büyük olasılıkla, sinemalara gitme konusunda tüketici güvenini düşüren Delta varyantının öncülüğünde ABD’de artan COVID-19 vakaları sayesinde gerçekleşti.

Geçen haftadan bu yana Sony Pictures’ın Venom: Let There Be Carnage’ı COVID-19’un Delta varyantı nedeniyle erteleyebileceği söylentileri dönüyordu. Ve resmidir. Birçok büyük bütçeli Hollywood filminde olduğu gibi, Sony Pictures’ın Venom devam filmini ilk kez zorlamak zorunda kalması değil. Venom: Let There Be Carnage aslen Ekim 2020 için planlanmıştı, ardından 17 Eylül’de gelmeden önce Haziran 2021’e taşındı ve ardından bir hafta 24 Eylül’e ertelendi. Venom: Let There Be Carnage için yeni 15 Ekim çıkış tarihi dördüncü gecikme, ve daha fazlası olursa şaşırmam.

Şaşırtıcı olan, diğer stüdyoların Sony Pictures’ın izinden gitmemesi. Disney, bir sonraki Marvel filmi Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings’in 3 Eylül’de vizyona girmesi konusunda hala kararlı. Gecikmeleri düşünmek değil. Ayrıca Sony Pictures’ın aksine Disney’in Disney+’ta kendi yayın hizmeti vardır ve bu hizmete geçmişte Marvel filmi Black Widow da dahil olmak üzere her gün başlıklar gönderilir. Belki de Black Widow yıldızı Scarlett Johansson ile karşı karşıya olduğu yasal karışıklık da bir faktördür. Disney CEO’su Bob Chapek, “dağıtım anlaşmaları” nedeniyle Shang-Chi’yi Disney+’a geçiremeyeceklerini söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi Yine Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör