Realme Book Özellikleri, Lansman Öncesi Belli Oldu

blank
Realme Book Özellikleri, Lansman Öncesi Belli Oldu

İçerik: Realme Book Özellikleri, Lansman Öncesi Belli Oldu

Realme Book Spesifikasyonları, Lansman Öncesi Tanıtılan Özellikler:

Şirket, Realme Book’un 18 Ağustos’ta Çin’de piyasaya sürüleceğini doğruladı. Dizüstü bilgisayar, 3: 2 en boy oranına sahip bir 2K ekrana sahip olacak. Dizüstü bilgisayarın canlı görüntüleri de çevrimiçi olarak sızdırıldı ve Realme Book’un tasarımını ve temel özelliklerini düşündürdü. Realme Book Çin pazarında piyasaya sürülmeye hazır olsa da, şirket Realme Book Slim’in Hindistan’a gelişiyle dalga geçti. Bunların aynı modeller mi yoksa farklı modeller mi olduğu konusunda netlik yok.

Şirket, Realme Book’un 18 Ağustos’ta Çin’e gelişini duyurmak için Weibo’ya gitti. Etkinlik yerel saatle 15.00’te (12.30pm IST) gerçekleşecek. Fragmanlar dizüstü bilgisayara bir bakış sunuyor ve metalik bir yüzeye, arkadan aydınlatmalı bir klavyeye ve ekranın çevresinde ince çerçevelere sahip olduğu görülüyor. Teaser’lar ayrıca Realme Book’un 3:2 en boy oranına ve yüzde 100 sRGB renk gamına sahip bir 2K ekrana sahip olacağını doğruluyor. Dizüstü bilgisayar aynı zamanda bir akıllı telefon ile gerçek zamanlı içerik ve uygulama paylaşımını desteklemek için de alay konusu oldu.

Bunun dışında şu an için dizüstü bilgisayarla ilgili çok az resmi bilgi var. Realme Book’un canlı görüntüleri de Weibo’ya tipster Kuan tarafından sızdırıldı (tercüme edildi) ve alüminyum bir yapıya ve genel olarak minimalist bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. “Realme” yazısı ekranın altında ve arkasında görülüyor. Üst çerçeve web kamerasını barındırır ve parmak izi sensörü klavyenin sağ üst köşesinde bulunur. Bağlantı noktaları, iki USB Type-C bağlantı noktası, bir USB Type-A yuvası ve bir 3,5 mm ses jakı içerebilir. Realme Book’un alt kısmında havalandırma ızgarası görülüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme Book Özellikleri, Lansman Öncesi Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

iPhone SE 3, 5,69 İnç Ekrana Sahip Olabilir

iPhone SE 3, 5,69 İnç Ekrana Sahip Olabilir: iPhone SE 3 bilgisayar destekli tasarım (CAD) …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör