Realme GT Master Edition, MagDart Kablosuz Şarj Desteği Alabilir

blank
Realme GT Master Edition, MagDart Kablosuz Şarj Desteği Alabilir

İçerik: Realme GT Master Edition, MagDart Kablosuz Şarj Desteği Alabilir

Realme GT Master Edition, MagDart Kablosuz Şarj Desteği Alabilir:

Realme GT Master Edition, şirketin manyetik kablosuz şarj teknolojisi MagDart için destek alabilir. Çinli satıcı henüz gelişmeyi onaylamasa da, MagDart kablosuz şarj aksesuarlarına sahip bir Realme GT Master Edition prototipini gösterdiği iddia edilen bazı görüntüler Web’de ortaya çıktı. Görüntüler, telefonu 15W MagDart Şarj Cihazı ve MagDart Güç Bankası ile gösteriyor. Realme, bu ayın başlarında Apple’ın MagSafe’ine yanıt olarak MagDart teknolojisini açıkladı. 50W’a kadar kablosuz şarj sağladığı iddia ediliyor.

91Mobiles, Twitter hesabından @onleaks’ten Steve Hemmerstoffer ile işbirliği içinde, MagDart şarj aksesuarlarına sahip bir Realme GT Master Edition prototipini gösterdiği iddia edilen canlı görüntüleri sızdırdı. Sızan görüntülerden biri, arkasına MagDart Güç Bankası takılmış bir prototipi önerirken, iki tanesinde, disk şeklindeki 15W MagDart şarj cihazıyla telefonu gösterdiği iddia ediliyor.

blank

Realme, bu ayın başlarında, Realme Flash adlı bir konsept telefonu tanıtarak MagDart aksesuarlarının şarj yeteneklerini gösterdi. Ancak şirket, tescilli şarj teknolojisinin herhangi bir ticari cihazda hemen kullanılabilir olup olmayacağını söylemedi.

Sızan görüntülere bakacak olursak, Realme şu anda MagDart şarjını Realme GT Master Edition ile test ediyor gibi görünüyor. Telefonun piyasaya sürüldüğünde hızlı kablosuz şarj teknolojisini destekleyeceği sonucuna varmak için resmi bir ayrıntı bulunmamakla birlikte.

Realme GT Master Edition, Temmuz ayında Realme GT Explorer Master Edition ile birlikte tanıtıldı. O sırada Realme, hem Realme GT Master Edition hem de Realme GT Explorer Master Edition’ın 65W hızlı kablolu şarjı desteklediğinden bahsetmişti. Şirket, iki modelden herhangi birinin kablosuz şarjı destekleyip desteklemediği konusunda herhangi bir ayrıntı vermedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT Master Edition, MagDart Kablosuz Şarj Desteği Alabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör