Reddit, iOS’ta TikTok Benzeri Bir Video Özelliği Başlattı

blank
Reddit, iOS'ta TikTok Benzeri Bir Video Özelliği Başlattı

İçerik: Reddit, iOS’ta TikTok Benzeri Bir Video Özelliği Başlattı

Reddit, iOS’ta TikTok Benzeri Bir Video Özelliği Başlattı:

Reddit uygulamanızı bugün açtıysanız ve arama çubuğunun yanında yeni bir video düğmesi fark ettiyseniz, forum platformunun TikTok’u ele geçirmesini deneyimlemekten bir tık uzakta olabilirsiniz. TechCrunch, takip ettiğiniz alt dizinlerden içerik çeken ve bazılarını yapmadığınız video beslemesinin Cuma günü iOS kullanıcılarına sunulmaya başladığını yazıyor.

Feed’i kendi Reddit iOS uygulamama yüklerken, deneyim kaçınılmaz olarak TikTok benzeri. Reddit’in geniş dünyasından içerik içeren dikey, sürekli bir video listesinde gezinebilirsiniz. Etkileşim seçenekleri arasında, yorum yapma, “ödüllendirme” (madalyalar ve tepkiler satın almak için Reddit’in uygulama içi para birimini kullanma) ve paylaşmanın yanı sıra olumlu oy verme ve eksi oy verme yer alır. Reddit’in takip etmediğiniz alt dizinlerden video içeriğini nasıl çektiği net değildir. TikTok algoritması ile ünlü, ancak TechCrunch, Reddit’in benzer bir şey kullanıp kullanmadığını sorduğunda, şirket yorum yapmaktan kaçındı. The Verge tarafından içeriği nasıl önerdiği ve video özelliğinin resmi bir başlığı olup olmadığı sorulduğunda Reddit de yorum yapmaktan kaçındı.

Reddit’in videoya daha fazla itmesi çok şaşırtıcı olmamalı. Mutlaka Instagram ve Snapchat gibi diğer platformların ve sosyal ağların kendi TikTok rakipleri olduğu için değil, Reddit, Dubsmash’ı satın aldığında bunu ima ettiği için. Yaratıcı video uygulaması bu özel özelliğe dahil değil, ancak Reddit, video araçlarını ve tamamen yenilerini ileriye dönük platformuna dahil etmeyi planlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Reddit, iOS’ta TikTok Benzeri Bir Video Özelliği Başlattı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix, Yeni Bir Zorlukla Karşı Karşıya

Netflix, Yeni Bir Zorlukla Karşı Karşıya. Netflix abone sayısı geçen yıl 222 milyona yükseldi, ancak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör