Apple Arcade’e Yeni Bir Castlevania Oyunu Geliyor

blank
Apple Arcade'e Yeni Bir Castlevania Oyunu Geliyor

İçerik: Apple Arcade’e Yeni Bir Castlevania Oyunu Geliyor

Apple Arcade’e Yeni Bir Castlevania Oyunu Geliyor:

Netflix’teki bir anime dizisi dışında, gotik aksiyon dizisi Castlevania söz konusu olduğunda son birkaç yıl sessiz geçti. Yine de bu değişecek gibi görünüyor: geliştirici Konami, yalnızca Apple Arcade’e gelen yeni bir oyunu duyurdu.

Yeni başlığın adı Castlevania: Grimoire of Souls ve “dizinin hit kataloğundan klasik, çok sevilen karakterlerden oluşan bir diziyi içeren orijinal bir yandan kaydırmalı aksiyon oyunu” olarak tanımlanıyor. Grafikler kesinlikle dizi için bir çıkış gibi görünüyor, ancak karakter tasarımcısı Ayami Kojima ve besteci Michiru Yamane dahil olmak üzere, her ikisi de ikonik Gecenin Senfonisi’nden bu yana diziye katkıda bulunan bazı önemli isimler var. Grimoire of Souls’un bir çıkış tarihi yok, ancak Apple bunun “yakında” geleceğini söylüyor.

İsim tanıdık geliyorsa, bunun nedeni muhtemelen Konami’nin geçen yıl kapatmadan önce Grimoire of Souls’un bir sürümünü Kanada’da yumuşak bir şekilde piyasaya sürmesidir. Bu yineleme, tüm Apple Arcade oyunlarında bulunmayan bir özellik olan ek mikro işlemlerle oynaması ücretsizdi.

Haber, Apple’ın abonelik oyunları servisi için oldukça yoğun bir zamanda geliyor. Bugün, Final Fantasy yaratıcısı Hironobu Sakaguchi’nin klasik RPG’si Fantasian’ın ikinci bölümünün lansmanını görürken, müzik odaklı Tetris Beat de yolda.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Arcade’e Yeni Bir Castlevania Oyunu Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör