Bitcoin Tekrar 47.500 Dolar Seviyesine Geldi

blank
Bitcoin Tekrar 47.500 Dolar Seviyesine Geldi

İçerik: Bitcoin Tekrar 47.500 Dolar Seviyesine Geldi

Bitcoin Tekrar 47.500 Dolar Seviyesine Geldi:

Bitcoin Cuma günü 2200 GMT’de yüzde 7.07 artarak 47.587.38 dolara yükseldi ve önceki kapanışına 3.142.93 dolar ekledi. Dünyanın en büyük ve en iyi bilinen kripto para birimi olan Bitcoin, 4 Ocak’ta yılın en düşük seviyesi olan 27.734$’dan %71,6 arttı. kapat.

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, yakın zamanda Bitcoin’i binlerce dolar geride bırakan Ethereum platformunun potansiyel uygulamaları, daha düşük çevresel etki ve teknik yükseltmelerin Ether tokeninin Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye devam etmesine yardımcı olacağını söyledi.

“Zenginliği depolamak isteyen, bunu sadece Bitcoin yerine yapan insanların geçişini göreceksiniz” diye ekledi.

2015’ten bu yana Ethereum blok zincirinde yapılan en önemli değişiklik – Londra Sert Çatal yükseltmesi – Perşembe günü yürürlüğe girdi – mucidi Vitalik Buterin’e göre, ağın enerji kullanımını yüzde 99 azaltmak için daha da büyük bir yükseltme yapmaya hazır olduğunu gösteriyor. .

Ethereum ve daha iyi bilinen rakibi Bitcoin, 24 saat çalışan küresel bir bilgisayar ağı gerektiren bir iş kanıtı sistemi kullanarak çalışır. Ethereum’daki yazılım geliştiricileri, blok zincirini, karbon emisyonu sorununu da ortadan kaldıran ağı güvence altına almak için tamamen farklı bir yaklaşım kullanan, hisse kanıtı sistemi olarak bilinen sisteme geçirmek için yıllardır çalışıyorlar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bitcoin Tekrar 47.500 Dolar Seviyesine Geldi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör