iQoo 8 Serisi 120W Hızlı Şarj Özelliğine Sahip Olacak

blank
iQoo 8 Serisi 120W Hızlı Şarj Özelliğine Sahip Olacak

İçerik: iQoo 8 Serisi 120W Hızlı Şarj Özelliğine Sahip Olacak

iQoo 8 Serisi 120W Hızlı Şarj Özelliğine Sahip Olacak:

Şirket, iQoo 8 serisinin 120W hızlı şarj özelliğine sahip olacağını ve Pro modelinin ayrıca 50W kablosuz şarj ile geleceğini onayladı. iQoo 8 serisi, 17 Ağustos’ta Çin’de piyasaya sürülecek ve şirket iki telefonun özelliklerini açıklıyor. iQoo 8 ve iQoo 8 Pro, serideki BMW M Sport renk grubuna sahip iki model olacak. Kısa süre önce şirket, Pro modelinin tasarımını BMW M Sport görünümüyle tanıttı.

Vivo-alt marka iQoo, 17 Ağustos’ta Çin’de amiral gemisi iQoo 8 serisini piyasaya sürecek. Şirketin Weibo aracılığıyla ortaya çıkan yeni telefonları için en son teaser, her iki modelin de – iQoo 8 ve iQoo 8 Pro – 120W hızlı şarj özelliğine sahip olacağını söylüyor. Pro modeli ayrıca 50W kablosuz hızlı şarjı ve 10W ters kablosuz şarjı destekleyecek.

Şimdiye kadar, iQoo 8 serisinin Samsung’un 2K çözünürlüklü E5 ekranıyla geleceği onaylandı. İki model Qualcomm Snapdragon 888+ SoC’ler, LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama ile güçlendirilecek. iQoo 8 Pro, ultra geniş açılı lensli 48 megapiksel sensörle birlikte 50 megapiksel birincil sensöre sahip olacak. Telefon üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak ancak üçüncül sensörün detayları belirsiz.

Şirket ayrıca iQoo 8 Pro’nun BMW M Sport renk grubunun tasarımını da sergiledi ve arka kısımda ikonik üç renkli şeritle birlikte geliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iQoo 8 Serisi 120W Hızlı Şarj Özelliğine Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

iPhone SE 3, 5,69 İnç Ekrana Sahip Olabilir

iPhone SE 3, 5,69 İnç Ekrana Sahip Olabilir: iPhone SE 3 bilgisayar destekli tasarım (CAD) …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör