Nabız Sensörlü Honor Watch GS 3 Piyasaya Sürüldü

blank
Nabız Sensörlü Honor Watch GS 3 Piyasaya Sürüldü

İçerik: Nabız Sensörlü Honor Watch GS 3 Piyasaya Sürüldü

Nabız Sensörlü Honor Watch GS 3 Piyasaya Sürüldü:

Honor Watch GS 3, 12 Ağustos Perşembe günü şirketin mega etkinliğinde görücüye çıktı. Yeni akıllı saat, daha doğru kalp atış hızı izleme sunduğu iddia edilen sekiz kanallı bir fotopletismografi (PPG) sensörünü taşıyan serideki ilk saat. Şirket, lansman etkinliğinde Honor Watch GS 3’ün yanı sıra en yeni tableti olarak Honor Tab V7 Pro’yu da getirdi. Honor Tab V7 Pro, 120Hz ekranla birlikte gelir ve 256GB’a kadar yerleşik depolama sunar. Tablet aynı zamanda geçen ayın sonlarında duyurulan MediaTek Kompanio 1300T SoC ile gelen ilk cihaz.

Honor Watch GS 3 özellikleri
Honor Watch GS 3, geçen yıl piyasaya sürülen Honor Watch GS Pro’nun halefi olarak geliyor. Akıllı saat, önceki modelde bulunan dairesel tasarımı korudu. Ancak büyük bir değişiklikle, yeni saat, geleneksel sistemlere göre daha doğru kalp atış hızı izleme sağlamak için yapay zeka (AI) destekli algoritmalar kullanan sekiz kanallı bir PPG sensörü taşıyor.

PPG sensörünün kullandığı temel algoritmalardan biri, kullanıcı yorucu bir egzersiz yaparken kalp atış hızını izlemeye yardımcı olan bir frekans izleme algoritmasıdır. Çinli şirket, genel olarak Honor Watch GS 3’ün daha iyi kalp atış hızı takibi için yazılım ve donanım işbirliğini kullanmak üzere tasarlandığını söyledi.

Honor Watch GS 3 ayrıca iki fiziksel düğme taşır ve bir dokunmatik ekrana sahiptir. Akıllı saatin ayrıntılı özellikleri henüz açıklanmadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nabız Sensörlü Honor Watch GS 3 Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Alman Teknolojisi Ağır İşte Çalışan Personellere Yardımcı Olacak

Alman Teknolojisi Ağır İşte Çalışan Personellere Yardımcı Olacak. Exosuit teknolojisindeki gelişmeler, insanların günlük yaşamlarında fiziksel …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör