Reddit iOS’da TikTok Tarzı Bir Video Özelliği Üzerinde Çalışıyor

blank
Reddit iOS'da TikTok Tarzı Bir Video Özelliği Üzerinde Çalışıyor

İçerik: Reddit iOS’da TikTok Tarzı Bir Video Özelliği Üzerinde Çalışıyor

Reddit iOS’da TikTok Tarzı Bir Video Özelliği Üzerinde Çalışıyor.

Reddit, videoyu mobil uygulamasının temel taşı yapmak üzere. Şirket, TechCrunch’a özel bir bölüm aracılığıyla iOS uygulaması kullanıcılarına TikTok benzeri bir video beslemesi sunduğunu söyledi. Düğmeye dokunun ve hem abone olduğunuz alt dizinlerden hem de ilgili topluluklardan kaydırılabilir bir video koleksiyonu göreceksiniz. Her zamanki gibi, olumlu oy verebilir, olumsuz oy verebilir, yorum yapabilir veya ödül verebilirsiniz.

Bu deneyimin temel bir sürümü daha önce mevcuttu, ancak yalnızca bir videoya dokunduğunuzda – ve göreceğiniz ilk videolar aynı alt dizinden gelecekti. Bir Reddit sözcüsüne göre, yeni sekme “topluluğu video aracılığıyla getirmek” anlamına geliyor ve bu, uygulama tabanlı video oynatıcılardan beklediğinizle eşleşen “birleşik” bir deneyim yaratmak anlamına geliyor.

Reddit, tüm iOS kullanıcılarının beslemeyi ne zaman bekleyebileceğini veya bir Android sürümünü ne zaman göreceğinizi söylemedi. Video bölümü ilk olarak Temmuz ayında bir avuç iOS cihazına ulaştı.

Bu şok edici bir hareket değil. Reddit, 2019’da canlı yayınlarla oynamaya başladı ve Aralık 2020’de TikTok rakibi Dubsmash’ı satın aldı. Bu şirketin kodu besleme (gelecekteki ürünlerle birlikte gelecek) için kullanılmasa da, satın alma Reddit’in niyetini işaret etti – sosyalliğini korumak istiyor videonun çok önemli olduğu bir çağda alakalı ağ. Videonun ön planda olduğunu görmeyebilirsiniz, ancak artık sahip olunması güzel bir özellikten çok daha fazlası.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Reddit iOS’da TikTok Tarzı Bir Video Özelliği Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör