Samsung Galaxy Z, Yeni Microsoft Deneyimleriyle Geliyor

blank
Samsung Galaxy Z, Yeni Microsoft Deneyimleriyle Geliyor

İçerik: Samsung Galaxy Z, Yeni Microsoft Deneyimleriyle Geliyor

Samsung Galaxy Z, Yeni Microsoft Deneyimleriyle Geliyor:

Samsung, yeni piyasaya sürülen Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’te daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için Microsoft ile olan ortaklığını genişletti. üretkenlik özellikleri. Samsung ayrıca bazı pazarlarda Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Watch 4 Classic modellerinin özel sürümlerini piyasaya sürmek için Amerikalı tasarımcı Thom Browne ile işbirliğini sürdürdü. Ayrı olarak, şirket, ABD dahil pazarlarda normal Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 üniteleri ile kutu içi şarj cihazını sessizce terk etti. Ancak şarj cihazı Çin’de paketlenmiştir.

Microsoft, Galaxy Unpacked etkinliğinin ardından yayınlanan bir blog yazısı aracılığıyla Samsung ile olan ortaklığını genişlettiğini duyurdu. Redmond şirketi, Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ün Microsoft Office, Teams ve Outlook’ta yeni deneyimler kazanacağını söyledi.

Örneğin Microsoft, bir kullanıcı Galaxy katlanabilir telefonda Microsoft Office ve Teams’i aynı anda kullandığında, cihazı açtıklarında bir Teams çağrısında iş arkadaşlarının yüzleriyle birlikte tam ekran ayrıntılı bir sunum göreceklerini söyledi. .

Şirket ayrıca, Microsoft Teams kullanılarak yapılan bir sanal görüşmede, kullanıcıların bir S Pen kullanarak Beyaz Tahtayı alıp tahtaya çizebileceklerini söyledi. Ayrıca, Microsoft Outlook for Galaxy cihazlarında, kullanıcıların bir e-postayı bir tarafta önizlerken bir yandan da tam bir e-posta okumasına izin vermek için bir masaüstünde yapabileceğinize benzer bir çift bölme modu olacaktır.

Microsoft, hangi özelliklerin özellikle Galaxy Z Fold 3’te, hangilerinin Galaxy Z Flip 3’te olacağını açıkça belirtmedi. Ancak S Pen desteğinin eskisi ile sınırlı olduğu düşünülürse, Teams aramalarında Beyaz Tahta seçeneği sadece şu anki gibi görünüyor. Galaxy Z Fold 3 kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Yazılım devinin kısaca bahsettiği diğer bazı özellikler her iki cihazda da mevcut olabilir.

Samsung Mobil Ürünler ve Deneyimler Başkan Yardımcısı Patrick Chomet, “Multi-Active pencere ile aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırabilirsiniz” dedi. “Örneğin, Microsoft Excel ve PowerPoint’i açabilir ve bir tabloyu doğrudan sunumunuza kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Artık aynı uygulamanın iki örneğini bile çalıştırabilirsiniz.”

Samsung ve Microsoft bir süredir ortak. Şirketler başlangıçta Galaxy S8 kullanıcılarının DeX teknolojisini kullanarak Windows uygulamalarına erişmesini sağladı. Ortaklık ayrıca son birkaç yılda genişledi ve son duyuru, Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra’nın her ikisinin de Windows 10 masaüstlerinde Android uygulamalarını çalıştırma yeteneği kazandığı geçen yıl Galaxy Note 20 serisi lansmanı sırasında geldi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Z, Yeni Microsoft Deneyimleriyle Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör