Twitter Hesap Doğrulama Uygulamasını Tekrar Durdurdu

blank
Twitter Hesap Doğrulama Uygulamasını Tekrar Durdurdu

İçerik: Twitter Hesap Doğrulama Uygulamasını Tekrar Durdurdu

Twitter Hesap Doğrulama Uygulamasını Tekrar Durdurdu:Bunu daha önce duyduysanız bizi durdurun, ancak Twitter, kullanıcılardan gelen yeni doğrulama uygulamalarını kabul etmeyi bir kez daha geçici olarak durdurdu. Bu son duraklama, şirketin Mayıs ayında süreci kısaca halka açmasının ve ardından yaklaşık sekiz gün sonra kapatmasının ardından geldi.

Twitter yaptığı açıklamada”

Başvuru ve inceleme sürecinde iyileştirmeler yapabilmemiz için Doğrulama başvurusunda bulunmak üzere erişimi kullanıma sunarken geçici olarak duraklattık.

Bekleyenler için bunun hayal kırıklığı olabileceğini biliyoruz. İşleri yoluna koymak istiyoruz ve sabrınız için teşekkür ederiz.” dedi.

O sırada şirket, doğrulama taleplerini “yönlendirdiği” için bunu yaptığını söyledi. Twitter’ın biriktirmeyi çözmesi Haziran ayına kadar sürdü. Bu sefer şirketin daha cesaret verici bir bahanesi var. Hem başvuru hem de inceleme süreçlerinde ince ayarların uygulanmasının zaman alacağını söyledi, ancak yaptığı işi detaylandırmayı bıraktı.

Bu son duraklamanın, Twitter’ın sahte bir Cormac McCarthy hesabını kısaca doğrulamasıyla da bir ilgisi olduğunu düşünüyoruz. Şirketin herkese açık doğrulama kuralları uyarınca, bir hesap sahibinin, söyledikleri kişi olduklarını kanıtlamak için devlet tarafından verilmiş bir kimlik gibi kanıtlar sunması gerekir. Görünüşe göre sahte McCarthy hesabının sahibi bunu yapmamış.

Twitter, “Bekleyenler için bunun hayal kırıklığı olabileceğini biliyoruz” dedi. “İşleri düzeltmek istiyoruz ve sabrınız için teşekkür ederiz.” Daha önce olduğu gibi, şirket tekrar başvuru almaya ne zaman başlamayı planladığını söylemedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter Hesap Doğrulama Uygulamasını Tekrar Durdurdu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör