Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi Ertelendi

blank
Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi Ertelendi

İçerik: Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi Ertelendi

Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi Ertelendi:

Venom: Let There Be Carnage ertelendi (yine). Perşembe günü, Sony Pictures, Tom Hardy liderliğindeki çizgi roman devam filminin çıkış tarihini, nasıl gördüğünüze bağlı olarak üç hafta veya bir ay ertelediğini duyurdu. Venom: Let There Be Carnage şimdi dünya çapında sinemalarda 15 Ekim’de vizyona girecek – daha önce 15 Eylül’de İngiltere’de, 24 Eylül’de ABD’de ve bir ara Eylül’de Hindistan’da vizyona girmesi planlanıyordu. Bu gecikme, büyük olasılıkla, sinemalara gitme konusunda tüketici güvenini düşüren Delta varyantının öncülüğünde ABD’de artan COVID-19 vakaları sayesinde gerçekleşti.

Geçen haftadan bu yana Sony Pictures’ın Venom: Let There Be Carnage’ı COVID-19’un Delta varyantı nedeniyle erteleyebileceğine dair söylentiler ortalıkta dolaşıyordu. Ve resmidir. Birçok büyük bütçeli Hollywood filminde olduğu gibi, Sony Pictures’ın Venom devam filmini ilk kez zorlamak zorunda kalması değil. Venom: Let There Be Carnage başlangıçta Ekim 2020 için planlanmıştı, ardından 17 Eylül’de gelmeden önce Haziran 2021’e taşındı ve ardından bir hafta 24 Eylül’e ertelendi. Venom: Let There Be Carnage için yeni 15 Ekim çıkış tarihi dördüncü gecikmedir, ve daha fazlası olursa şaşırmam.

Şaşırtıcı olan, diğer stüdyoların Sony Pictures’ın izinden gitmemesi. Disney, bir sonraki Marvel filmi Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings’in 3 Eylül’de, o da sadece sinemalarda vizyona girmesi konusunda hâlâ kararlı. Gecikmeleri düşünmek değil. Ayrıca Sony Pictures’ın aksine, Disney’in Disney+’da kendi yayın hizmeti vardır ve bu hizmete, önceki Marvel filmi Black Widow da dahil olmak üzere geçmişte her gün başlıklar gönderilmiştir. Belki de Black Widow yıldızı Scarlett Johansson ile karşı karşıya olduğu yasal karışıklık da bir faktördür. Disney CEO’su Bob Chapek, “dağıtım anlaşmaları” nedeniyle Shang-Chi’yi Disney+’a geçiremeyeceklerini söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Disney, 2022’de İçeriğe 33 Milyar Dolar Harcayacak

Disney, 2022’de İçeriğe 33 Milyar Dolar Harcayacak: Walt Disney Company, 2022 mali yılında içeriğe 33 …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör