Fitbit Charge 5’in Yeni Görselleri Sızdırıldı

blank
Fitbit Charge 5'in Yeni Görselleri Sızdırıldı

İçerik: Fitbit Charge 5’in Yeni Görselleri Sızdırıldı

Fitbit Charge 5’in Yeni Görselleri Sızdırıldı:

Fitbit, görünüşe göre Charge fitness izleyicileri için bir güncelleme hazırlıyor ve yeni sızdırılan görüntüler, muhtemelen yenilenen tasarımın ne olacağına dair en iyi bakışımızı sunuyor.

Sızıntı yapan Evan Blass’tan gelen görüntüler, iddiaya göre yaklaşmakta olan Charge 5 modelini gösteriyor. Fitbit’in Nisan ayında piyasaya sürdüğü son Luxe izleyicisiyle tasarım notlarını paylaşıyor gibi görünüyor. Daha yuvarlak bir gövdeye uyum sağlayan kavisli bir ekranla izleyiciye organik bir his var.

Cihazın her iki yanındaki iki ince panel, kapasitif kontroller sunacak gibi görünüyor ve kullanıcıların izleyici ayarlarında gezinmek için dokunup kaydırmasına izin veriyor. Fitbit, Charge 4 ve Fitbit Sense gibi eski cihazlara kapasitif düğmeler koydu, ancak evrensel olarak hayran olmaktan çok uzaklar. Sense hakkındaki kendi incelememizde, özellikle antrenmanın ortasında kontrollerde geziniyorsanız, kullanımlarının zor olduğunu ve fiziksel düğmelerden daha düşük olduğunu not ettik.

Bu görüntülere dayanarak, Charge 5 için bir diğer büyük değişiklik, Charge serisine uzun zamandır gelen renkli bir ekranın eklenmesi olacak. Blass ayrıca cihaz için koyu kömür rengi, sessiz deniz mavisi ve bej-krem olmak üzere üç farklı renk yolunun görüntülerini paylaştı.

Şu ana kadar teknik özelliklerle ilgili herhangi bir ayrıntı yok, ancak Charge 4’ten büyük bir sapma beklemiyoruz. Her zamanki kalp takibi, uyku takibi, GPS, oksijen doygunluğu izleme ve benzerlerini görmeyi bekleyin.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fitbit Charge 5’in Yeni Görselleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör