Google, 17 Ağustos’ta Pixel 5a’yı Tanıtabilir

blank
Google, 17 Ağustos'ta Pixel 5a'yı Tanıtabilir

İçerik: Google, 17 Ağustos’ta Pixel 5a’yı Tanıtabilir

Google, 17 Ağustos’ta Pixel 5a’yı Tanıtabilir:

Google Pixel 5a’nın hemen köşede olabileceğine dair daha fazla kanıt ortaya çıktı. Android Police, Pixel 5a parçalarının, çıkış tarihi de dahil olmak üzere bütçe telefonu etrafında dönen söylentileri doğruladığı görünen tamir atölyesi fotoğraflarını (aşağıda resmedilmiştir) elde etti. Sızıntıya göre cihaz gerçekten güzel bir Pixel 4a 5G (yukarıda) olurdu. Benzer bir çift arka kamera kurulumuna ve boyutuna sahip olacaksınız, sadece çok daha büyük bir 4.680mAh pil (3.800mAh’den) ve daha kavrayıcı bir plastik kabuk ile.

Kepçe ayrıca bir kulaklık jakından bahsetmeyi de destekler. Anakart ve diğer bileşenler eksik, ancak Google’ın Pixel 6’ya gelen özel Tensör çipinin bir varyantı yerine bir Snapdragon’a (muhtemelen Pixel 4a 5G’den 765G) güvenmesi bekleniyor.

Kaynak, Google’ın Pixel 5a’yı 17 Ağustos’ta tanıtacağını iddia ediyor. Geçmiş söylentiler, 5a’nın 26 Ağustos’ta 450 $ fiyatla, Pixel 4a 5G’den 50 $ daha düşük, ancak 4a tabanının 350 $ ‘ın çok üzerinde mağazalara ulaşabileceğini öne sürdü. Doğruysa, bu orta sınıf telefonun tüm ayrıntılarını öğrenmek için uzun süre beklemeniz gerekmeyecek – elinize almak için kısa bir süre beklemeniz gerekse bile.

blank
0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, 17 Ağustos’ta Pixel 5a’yı Tanıtabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör