IKEA İsveç Evlerine Temiz Enerji Satacak

blank
IKEA İsveç Evlerine Temiz Enerji Satacak

İçerik: IKEA İsveç Evlerine Temiz Enerji Satacak

IKEA İsveç Evlerine Temiz Enerji Satacak:

IKEA size sadece akıllı ışıklar satmayacak, doğru ülkede yaşamanız şartıyla yakında size bu ışıklara güç sağlayacak elektriği satacak. Electrek, IKEA’nın bir Strömma abonelik hizmeti aracılığıyla İsveç evlerine temiz enerji satma planlarını açıkladığını belirtiyor. (Henüz belirtilmeyen) ücreti öderseniz, bir mobil uygulama aracılığıyla takip edebileceğiniz kullanımla birlikte sertifikalı güneş veya rüzgar kaynaklı elektrik elde edersiniz.

Ev mobilyası devi, 2025 yılına kadar “tüm Ingka Grubu pazarlarımızda” insanların yenilenebilir enerjiyi “kullanmasına ve üretmesine” izin vermeyi ummasına rağmen, temiz enerji satışlarını diğer ülkelere genişletip genişletmeyeceğini söylemedi. Şirket halihazırda güneş panelleri satıyor. .

Perakendeci çevre dostu çabalara yabancı değil. LED olmayan ışıkların satışını durdurdu ve yakında şarj edilemeyen alkalin pilleri bırakacak. Hatta bir İsveç şehrini sürdürülebilir bir topluluğa dönüştürmeyi planlıyor. Ve bunun IKEA’nın kamuoyundaki imajını parlatmaya yardımcı olacağına dair çok az şüphe var. Temiz bir enerji kaynağı olarak hizmet ederek zincirin çevresel etkisi ile ilgili endişeleri giderebilir.

Yine de bu önemli bir hamle ve diğer büyük mağazalar da aynı şeyi yaparsa şaşırmazdık. Emisyonları azaltabilecek sadece iyi hissettiren bir çaba değil – fazla temiz enerjinin satışı maliyetleri telafi edebilir ve kârları artırabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: IKEA İsveç Evlerine Temiz Enerji Satacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

ABD ve İngiltere: Ukranya’ya Siber Saldırıyı Rusya Düzenledi

ABD ve İngiltere: Ukranya’ya Siber Saldırıyı Rusya Düzenledi. Beyaz Saray’a göre, Ocak ayında Ukrayna devlet …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör