Star Wars: Visions Anime Fragmanı Yayınlandı

blank
Star Wars: Visions Anime Fragmanı Yayınlandı

İçerik: Star Wars: Visions Anime Fragmanı Yayınlandı

Star Wars: Visions Anime Fragmanı Yayınlandı:Yakında sıradaki en heyecan verici Star Wars projelerinden biri, 22 Eylül’de Disney+’a gelecek anime antolojisi dizisi Star Wars: Visions. Disney daha önce dizinin kamera arkasına bir bakış sunmuştu ve şimdi ilk fragmanı ortaya çıkardı. Aşağıdaki klibi orijinal Japonca altyazılı veya İngilizce dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Fragman, hangi dilde izlemeyi seçerseniz seçin büyüleyici. Işın kılıçları, Star Destroyers, Stormtroopers ve droidler gibi Star Wars zımbalarıyla dolu iki dakikalık video, The Bad Batch gibi diğer animasyon dizilerinden tamamen farklı görsellere sahip.

Dokuz Star Wars: Visions bölümünün her biri benzersiz bir tarza ve özgün bir hikayeye sahiptir. Yedi stüdyo taksitleri hazırladı: Kamikaze Douga, Geno Studio (Twin Engine), Studio Colorido (Twin Engine), Trigger, Kinema Citrus, Science Saru ve Production I.G. Trigger ve Science Saru’nun her biri iki bölüm yaptı.

“Hikayeleri, Japon animasyonunda bulunan cesur hikaye anlatımının tüm yelpazesini sergiliyor; Her biri bir Star Wars hikayesinin ne olabileceğine dair anlayışımızı genişleten ve pek çok vizyoner hikaye anlatıcısına ilham kaynağı olan bir galaksiyi kutlayan bir tazelik ve sesle anlatıldı,” James Waugh, yönetici yapımcı ve Lucasfilm franchise içerik ve başkan yardımcısı James Waugh. strateji dedi.

Disney ayrıca dizinin ana Japonca ve İngilizce seslendirmelerini de duyurdu. Temuera Morrison (Boba Fett) gibi geri dönen aktörlerin yanı sıra, Lucy Liu, Joseph Gordon-Levitt, Neil Patrick Harris, Alison Brie, Simu Liu (yıldızın yıldızı) dahil olmak üzere İngilizce dublajlarda yer alan bir dizi tanınmış sanatçı var. yaklaşan Marvel gişe rekorları kıran Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi) ve George Takei.

George Lucas’ın Yeni Bir Umut yaratırken Akira Kurosawa filmlerinden ve Japon kültüründen ilham aldığı göz önüne alındığında, Visions Star Wars’u köklerine geri götürecek. Her durumda, bölümler Star Wars evrenine tamamen yeni bakış açıları sunmalıdır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Star Wars: Visions Anime Fragmanı Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör