Asus Telefonlarını Qualcomm’un Yeni İşlemcisi İle Güncelliyor

blank
Asus Telefonlarını Qualcomm'un Yeni İşlemcisi İle Güncelliyor

İçerik: Asus Telefonlarını Qualcomm’un Yeni İşlemcisi İle Güncelliyor

Asus Telefonlarını Qualcomm’un Yeni İşlemcisi İle Güncelliyor:

Yüksek özellikli oyun odaklı telefonlar satarken, mümkün olan en güçlü işlemciye sahip olmak mantıklıdır. En azından, Asus’un orijinal ROG Phone 5’i piyasaya sürdükten sadece aylar sonra yeni Snapdragon 888 Plus destekli ROG Phone 5S serisini neden duyuracağına dair bulabildiğim tek açıklama bu.

İki yeni S markalı telefon var, ROG Phone 5S ve ROG Phone 5S Pro. 888 Plus işlemcisi, daha duyarlı 360 Hz dokunmatik örnekleme hızı ve artırılmış maksimum 18 GB RAM ve 512 GB depolama alanının yanı sıra 5S, ROG Phone 5’e çok benzer bir cihaz gibi görünüyor. Bu da 6.78 inçlik bir ekrana sahip olduğu anlamına geliyor. 144Hz ekran, 6.000 mAh pil ve 64 megapiksel ana sensörlü üçlü arka kameralar.

ROG Phone 5S Pro da benzer bir yükseltmedir. Ayrıca 888 Plus’a yükseltildi, aynı daha hızlı dokunmatik örnekleme hızına ve 18 GB’a kadar RAM’e sahip. Aksi takdirde bu, 5 Pro’ya çok benzer oyun odaklı bir telefon, oyun sırasında daha fazla kontrol sunmak için arka ve yan tarafında ekstra dokunmatik sensörler gibi zarif eklemelerle tamamlandı. Bu özelliklerin pratikte nasıl çalıştığı hakkında bir fikir edinmek için bu yılın başlarındaki ROG Phone 5 Ultimate incelememize göz atın.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Asus Telefonlarını Qualcomm’un Yeni İşlemcisi İle Güncelliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör