Bose QuietComfort 45’in Özellikleri Lansman Öncesinde Belli Oldu

blank
Bose QuietComfort 45'in Özellikleri Lansman Öncesinde Belli Oldu

İçerik: Bose QuietComfort 45’in Özellikleri Lansman Öncesinde Belli Oldu

Bose QuietComfort 45’in Özellikleri Lansman Öncesinde Belli Oldu:

Bose QuietComfort 45 yakında şirketin popüler QuietComfort 35 II’sinin (diğer adıyla Bose QC35 II) halefi olarak piyasaya sürülebilir. Resmi ayrıntılar henüz açıklanmazken, Amerikalı perakendeci Staples, yanlışlıkla yeni kulaklıkları fiyatları ve özellikleriyle birlikte listelemiş gibi görünüyor. Odyofiller arasında QC45 olarak bilinen Bose QuietComfort 45, muhtemelen Bose’un geçen yıl tanıtılan Sony WH-1000XM4’e yanıtı olacak. Yeni kulaklıklar, dökme metal menteşeler ve sentetik deri dış kısmın yanı sıra cam dolgulu naylon malzemeden yapılmış “şok edici derecede hafif” bir yapı ile ortaya çıktı.

Staples, Bose QuietComfort 45’i web sitesinde kısaca listeledi. Liste, WinFuture tarafından fark edildi, ancak perakendeci, fark edildikten kısa bir süre sonra onu çekti. Yine de, Staples sayfasının Bose QuietComfort 45’i tanımlayan önbelleğe alınmış bir sürümü, bu raporun doldurulması sırasında Google’da hâlâ mevcuttu.

Bose QuietComfort 45 teknik özellikleri (beklenen)
Bose QuietComfort 45, görünüşe göre daha önce QC35 II’de bulunan benzer bir tasarımla gelecek. Kulaklıklar, Staples sitesindeki listeye göre, ortam gürültüsünü zıt bir ses sinyaliyle analiz etmek ve kesmek için yerleşik mikrofonları kullanan bir ‘Akustik Gürültü Önleme’ teknolojisine sahip olacak. Tıpkı son nesilde olduğu gibi, sol kulaklığın üzerinde, gürültüyü tamamen ortadan kaldırmak için Sessiz Mod ve çevrenizden bazı sesler almak için Farkındalık Modu arasında geçiş yapmanıza olanak tanıyan bir düğme bulunur.

Öncüllerine bir yükseltme olarak, Bose QuietComfort 45’in tek bir şarjla 24 saate kadar oynatma süresi sağladığı iddia ediliyor. Son nesil model 20 saate kadar pil ömrüne sahipti.

Bose QuietComfort 45, USB Type-C arabirimi üzerinden yalnızca 15 dakikalık şarjla 2,5 saatlik dinleme süresiyle hızlı şarj da sunuyor. Kulaklıklar Bluetooth v5.1 bağlantısı ile gelecek. Ancak, kablolu bağlantı için 3,5 mm kablo da kullanabilirsiniz.

Bose ayrıca QuietComfort 45’te kulaklık boyutunu artırmadan sonuçlara derinlik ve dolgunluk katmak için yeni bir TriPort akustik mimarisi tasarlamış görünüyor. ses seviyeleri. Ayrıca, şimdi kaldırılan listeye göre akıllı telefonunuzdaki Bose Music uygulamasını kullanarak QuietComfort 45 kulaklıkların ayarlarını yapabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bose QuietComfort 45’in Özellikleri Lansman Öncesinde Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör