Hızlı ve Öfkeli 10, Nisan 2023 Tarihinde Gösterime Girecek

blank
Hızlı ve Öfkeli 10, Nisan 2023 Tarihinde Gösterime Girecek

İçerik: Hızlı ve Öfkeli 10, Nisan 2023 Tarihinde Gösterime Girecek

Hızlı ve Öfkeli 10, Nisan 2023 Tarihinde Gösterime Girecek:

Hızlı ve Öfkeli 9, dünya çapında sinemaya katılımı engelleyen COVID-19 kısıtlamalarına rağmen yaklaşık 700 milyon dolar hasılat elde eden 2021’in şimdiye kadarki en büyük filmlerinden biri. F9 şimdi dikiz aynasındayken, Dominic Toretto ve ailesi, Entertainment Weekly’ye göre 7 Nisan 2023’te sinemalarda olacak Hızlı ve Öfkeli 10’u sabırsızlıkla bekliyor.

Hızlı ve Öfkeli 2001 yılında, drag yarışlarına, egzotik arabalara ve ilgili suç örgütlerine odaklanan bir sokak yarışı serisi olarak başladı. Ancak her fiske bir öncekinden daha büyüktü, öyle ki Fast 5’te Dwayne “The Rock” Johnson ekibe katıldığında, esasen bir süper kahraman serisi haline geldi – her karakterin süper gücü olarak canlandırıcı akıl almaz otomobil gösterileri.

The Rock o zamandan beri seriden ayrıldı ve en son Hobbs & Shaw yan filminde Jason Statham’la birlikte oynadı. Film çekimleri boyunca Diesel’le rezil bir kan davası yaşadı ve Diesel, Fast 5’i 2011’de çekmeye başladıklarında Johnson’a göstermek zorunda olduğu “zor aşka” değindi.

Johnson geçen ay The Hollywood Reporter’a “Onlara Fast 9’da başarılar diliyorum” dedi. “Onlara Hızlı 10 ve Hızlı 11’de ve yaptıkları Hızlı ve Öfkeli filmlerinin geri kalanında bensiz olacaklarında bol şans diliyorum.”

Eski bir WWE şampiyonu ayrılırken bir diğeri girdi. John Cena, Hızlı ve Öfkeli ilk çıkışını F9’da Dominic Toretto’nun kardeşi olarak oynadı. CNET’ten Rich Trenholm incelemesinde “Bu, çizgi film araba kazası filmlerinin Godfather II’si” dedi.

F9, 200 milyon doları Çin’den olmak üzere küresel gişede 680 milyon doların üzerinde hasılat elde etti – filmin ABD gişesinde yaptığı 172 milyon dolardan fazla. F9, Çince Hi, Mom ve Detective Chinatown 3 filmlerinin ardından 2021’in en yüksek hasılat yapan üçüncü filmi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Hızlı ve Öfkeli 10, Nisan 2023 Tarihinde Gösterime Girecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör