Huawei Watch 3 Pro Türkiye’de Tanıtıldı

blank
Huawei Watch 3 Pro Türkiye'de Tanıtıldı

İçerik: Huawei Watch 3 Pro Türkiye’de Tanıtıldı

Huawei Watch 3 Pro Türkiye’de Tanıtıldı:

HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu, tüm bağlantı senaryolarını destekleyen gelişmiş etkileşim, bağımsız bağlantı ve akıllı yaşam deneyimleri sunmak için HarmonyOS 3 işletim sistemiyle donatılmış HUAWEI WATCH 2.0 Pro’yu Türkiye’de piyasaya sürdü.

HUAWEI giyilebilir cihazlarda temel; HUAWEI WATCH 3 Pro, profesyonel sağlık uygulamalarına, egzersiz izleme özelliklerine ve ultra uzun pil ömrüne ek olarak, vücut sıcaklığını sürekli olarak hassas bir şekilde ölçen yüksek hassasiyetli bir sıcaklık sensörü de içerir. HUAWEI’nin yeni akıllı saati, kullanıcıların spor aktivitelerini ve sağlık verilerini konumlarından bağımsız olarak izlemelerine de olanak tanıyor.

Akıllı saat tasarımında yenilikçi bir estetik
HUAWEI WATCH 3 Pro, akıllı saat ve geleneksel saat arasındaki tasarımı estetik olarak dengeler. HUAWEI WATCH 3 Pro’nun gövdesi; Titanyum ve seramik kaplamadan oluşur. Ultra kavisli tasarımının yanı sıra cihazın 1,43 inçlik 3D cam kaplı amoled ekranı 1000 nit parlaklığı, 326 PPI çözünürlüğü ve 60 Hz yenileme hızı ile dikkat çekiyor. HUAWEI WATCH 3 Pro aynı zamanda dokunsal 3D geri bildirime sahip ilk akıllı saattir. Yüksek hassasiyetli dokunmatik sensörü ile kullanıcılar görüntüleri yakınlaştırıp uzaklaştırabilir ve menü seçenekleri arasında rahatlıkla geçiş yapabilir. HarmonyOS 2 ayrıca sezgisel bir kullanıcı deneyimi sağlamak için 3D dokunmatik arayüzü tamamlayan ızgara tarzı bir uygulama menüsüne sahiptir.

HUAWEI WATCH 3 Pro, kullanıcıların akıllı saatlerini kişiselleştirmeleri için farklı seçenekler sunan geniş bir kayış yelpazesine sahiptir. Teknoloji, oyunlar, hobiler ve popüler videolar dahil olmak üzere yenilikçi ve ilginç temalarla gelen saat kayışları; Şeffaf, deri, paslanmaz çelik ve titanyum seçenekleri ile mükemmel aksesuarlar olarak farklı stiller yaratmak için de idealdir.

Bağımsız zekaya sahip bir akıllı telefon kadar güçlü
HarmonyOS, Android ve IOS işletim sistemleri ile uyumlu olan HUAWEI WATCH 3 Pro, bağımsız bağlantı desteğine de sahiptir. Kullanıcılar, akıllı telefonlarında eSIM hizmetini etkinleştirerek, ses ve veri planlarını akıllı telefonları ve akıllı saatleri arasında paylaşabilirler. Cihaz ayrıca kişisel seyahat asistanı olarak yenilikçi özellikler sunuyor. Yolcular, yolculuk sırasında akıllı telefonlarını taşımaktan kaçınarak, basit bir bilek hareketiyle taksi konumlarını ve uçuş durumlarını görebilirler. HUAWEI WATCH 3 Pro ayrıca, kullanıcıların üçüncü taraf uygulamaları indirebileceği AppGallery ile önceden yüklenmiş olarak gelir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huawei Watch 3 Pro Türkiye’de Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör