OnePlus 8 Pro’ya OxygenOS 11.0.8.8 Güncellemesi Geliyor

blank
OnePlus 8 Pro'ya OxygenOS 11.0.8.8 Güncellemesi Geliyor

İçerik: OnePlus 8 Pro’ya OxygenOS 11.0.8.8 Güncellemesi Geliyor

OnePlus 8 Pro’ya OxygenOS 11.0.8.8 Güncellemesi Geliyor:

OnePlus 8 serisi, OxygenOS 11.0.8.8 güncellemesini alıyor. Şu anda Avrupa pazarındaki kullanıcılar için kullanıma sunuluyor. Hindistan ve Kuzey Amerika pazarları yakında alacak. Güncelleme, OnePlus Buds Pro, her zaman açık ekran (AOD), kamera ve daha fazlası için optimizasyonlar alıyor. Ağustos 2021 Android güvenlik düzeltme eki güncellemeyle birlikte gelir. Her zamanki gibi, OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro güncellemesi aşamalı olarak sunulacak.

OnePlus 8, OnePlus 8 Pro güncelleme değişiklik günlüğü
Güncellemeyi topluluk forumunda detaylandıran OnePlus, OnePlus 8 (İnceleme) ve OnePlus 8 Pro (İnceleme) için birkaç büyük değişiklik getirdiğinden bahsediyor. Bu değişiklikler, geçen ay piyasaya sürülen OnePlus Buds Pro için optimizasyonları ve yeni eklenen özellikleri içeriyor. Güncelleme ayrıca belirli durumlarda meydana gelen gezinme hareketleriyle ilgili bir sorunu da giderir. Ayrıca sistem kararlılığı iyileştirmeleri ve diğer hata düzeltmeleri aldı.

Ön kamera ayrıca optimize edilmiş bir Portre modu efekti aldı. OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro ayrıca yeni bir OnePlus Store uygulaması alıyor. Özellikle, yeni eklenen uygulama, kullanıcılar isterse kaldırılabilir.

AOD, güncellemeyle birlikte bazı önemli yükseltmeler de aldı. Kullanıcılar artık paylaşmak için AOD’lerinin ekran görüntüsünü alabilecekler. OnePlus ayrıca Snapchat ile geliştirilen Bitmoji AOD’yi OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro’ya ekliyor. Kullanıcılar artık Bitmoji avatarlarını AOD’lerine ekleyebilecekler. Avatar, kullanıcıların etkinliğine ve çevrelerine göre güncellenmeye devam edecektir. Bitmoji AOD’yi etkinleştirmek için Ayarlar > Özelleştirme > Ortam ekranında saat > Bitmoji’ye gidin.

Hindistan, Avrupa ve Kuzey Amerika’da OnePlus 8 güncellemesinin donanım yazılımı sürümü sırasıyla 11.0.8.8.IN21DA, 11.0.8.8.IN21BA ve 11.0.8.8.IN21AA’dır. OnePlus 8 Pro, sırasıyla Hindistan, Avrupa ve Kuzey Amerika’da 11.0.8.8.IN11DA, 11.0.8.8.IN11BA ve 11.0.8.8.IN11AA sürümlerini alacak. Belirtildiği gibi, her iki OnePlus akıllı telefon da güncellemeyi önce Avrupa’da, ardından Hindistan ve Kuzey Amerika’da alacak.

Güncellemeyle birlikte en son Ağustos 2021 Android güvenlik düzeltme eki geliyor. OnePlus, güncellemenin boyutundan bahsetmedi. Bununla birlikte, kullanıcılara yine de OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro akıllı telefonlarını güçlü bir Wi-Fi bağlantısına bağlıyken ve şarjdayken güncellemeleri önerilir. Güncellemenin aşamalı olarak kullanıma sunulması planlanıyor ve tüm uygun akıllı telefonlara kablosuz olarak otomatik olarak ulaşacak. Güncellemeyi manuel olarak kontrol etmek için Ayarlar > Sistem > Sistem güncellemelerine gidin.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus 8 Pro’ya OxygenOS 11.0.8.8 Güncellemesi Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung Exynos 2200 Resmi Olarak Tanıtıldı

Samsung Exynos 2200 Resmi Olarak Tanıtıldı: Samsung, yaklaşan 11 Ocak duyurusu öncesinde Exynos 2200 olarak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör