Samsung Yeni Galaxy Watch4 Akıllı Saatleri Tanıttı

blank
Samsung Yeni Galaxy Watch4 Akıllı Saatleri Tanıttı

İçerik: Samsung Yeni Galaxy Watch4 Akıllı Saatleri Tanıttı

Samsung Yeni Galaxy Watch4 Akıllı Saatleri Tanıttı:

Samsung tarafından tanıtılan yeni Galaxy Watch4 Serisi, yepyeni işletim sistemi, kullanıcı arayüzü (UI) ve geliştirilmiş donanım performansı ile dikkat çekiyor.

Samsung Electronics, akıllı saat inovasyonunda çığır açan yeni Galaxy Watch4 ve Watch4 Classic akıllı saatlerini tanıttı. Galaxy Watch4 ve Watch4 Classic, Samsung tarafından desteklenen ve Google™ ile birlikte geliştirilen yeni Wear OS işletim sistemini kullanan ilk akıllı saatler. Saatler ayrıca Samsung’un en sezgisel kullanıcı arayüzü olan One UI Watch’a sahiptir. Gelişmiş donanım performansıyla desteklenen Galaxy Watch4 Serisi, önceki modellere kıyasla daha önce hiç olmadığı kadar kusursuz ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Yeni akıllı saatler, kullanıcılara daha da fit olmaları için en iyi araçları sağlamak üzere yeniden tasarlandı.

Samsung’un en gelişmiş sağlıklı yaşam özellikleri paketi
Galaxy Watch4, Samsung’un daha küçük ve kompakt tasarımına rağmen ölçüm doğruluğundan hiçbir şey kaybetmeyen devrim niteliğindeki BioActive sensörüne sahiptir. Bu yeni 3’ü 1 arada sensörde kullanılan tek çip, üç farklı ve güçlü sensörü birlikte çalıştırır: Optik Kalp Atış Hızı Ölçümü, Elektrokardiyografi ve Biyoelektrik Empedans Analizi. Bu sensörlere ek olarak yeni Vücut Kompozisyonu Ölçüm Aracı da Galaxy Watch 4 serisinde mevcuttur. Akıllı saatin sensörü, yaklaşık 15 saniyede 2.400 veri noktası yakalayabilir.

Galaxy Watch4 Serisi akıllı saatler aynı zamanda kullanıcıları günlük aktivitelerini takip etmek ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaya motive etmek için bir dizi sağlıklı yaşam özelliğini de içeriyor. Kullanıcılar, önerilen antrenmanlar, arkadaşları veya aileleriyle grup yarışları arasından seçim yapabilir veya uyumlu Samsung Smart TV aracılığıyla Galaxy Watch4 akıllı saatlerine bağlanarak evlerini spor salonuna dönüştürebilir. Kullanıcılar dinlenmek istediklerinde, Galaxy Watch4 Serisi akıllı saatler, uyku düzeninin en kapsamlı değerlendirmesini her zamankinden daha ayrıntılı bir şekilde sunabilir. Gelişmiş Uyku Puanı özelliği ile uyku düzeni ile ilgili bilgilere ulaşarak daha iyi dinlenmek mümkün. Bu özelliklerin gelecekte Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Yeni Galaxy Watch4 Akıllı Saatleri Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör