YouTube Premium Üyeleri Üç Aylık Ücretsiz Stadia Pro Alacak

blank
YouTube Premium Üyeleri Üç Aylık Ücretsiz Stadia Pro Alacak

İçerik: YouTube Premium Üyeleri Üç Aylık Ücretsiz Stadia Pro Alacak

YouTube Premium Üyeleri Üç Aylık Ücretsiz Stadia Pro Alacak:

Google, YouTube Premium kullanıcılarını Stadia Pro aboneliğine göz atmaya ikna etmek için yeni bir promosyon başlattı. Ücretli hizmette yeniyseniz, bulut oyunlarının size uygun olup olmadığını görmek için artık üç aylık deneme süresi alabilirsiniz.

İlk olarak 9to5Google tarafından fark edilen promosyon yalnızca ABD, Kanada, Fransa, Almanya, Macaristan, Hollanda, Norveç, Polonya, Romanya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Birleşik Krallık’taki mevcut YouTube Premium abonelerine sunulmaktadır. Üç aylık denemeyi 31 Ocak 2022’ye kadar talep edebilirsiniz, bu noktada teklifi kullanmak için 14 Şubat’a kadar vaktiniz var. Google’ın web sitesindeki ince baskıya göre promosyon, şu anda YouTube Premium denemesi olanlar için de geçerli.

Stadia Pro abonesi olarak, her ay birkaç ücretsiz oyuna erişebilirsiniz. Ayrıca belirli oyunları ve indirilebilir içerikleri indirimli olarak satın alabilirsiniz. Ancak çoğu kişinin Stadia Pro’yu almasının nedeni, platformun oyun kataloğunu HDR ve 5.1 surround sesle 4K çözünürlükte yayınlamaktır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube Premium Üyeleri Üç Aylık Ücretsiz Stadia Pro Alacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Siber Saldırılardan Korunmanın En Etkili 5 Yolu

Siber Saldırılardan Korunmanın En Etkili 5 Yolu: Siber güvenlik alanında yeterli önlemleri alamayan KOBİ’ler, siber …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör