Apple’ın Yeni Filmi Foundation’ın Fragmanı Yayınlandı

blank
Apple'ın Yeni Filmi Foundation'ın Fragmanı Yayınlandı

İçerik: Apple’ın Yeni Filmi Foundation’ın Fragmanı Yayınlandı

Apple’ın Yeni Filmi Foundation’ın Fragmanı Yayınlandı:

Gösterinin 24 Eylül’deki Apple TV+ galası öncesinde Apple, en son bilim kurgu destanı Foundation’a bir kez daha göz attı. En yeni fragman hikaye hakkında çok fazla bilgi vermiyor ancak bazı etkileyici görsellere sahip.

Klipte, showrunner David S. Goyer’e göre uzaya yaklaşık 26 mil uzanan bir asansör bulunuyor. Ayrıca bir Möbius şeridinden tasarım ipuçlarını alan bir süper bilgisayarın yüzen bir görselleştirmesi de var. Goyer, IGN’ye, yapım ekibine, izleyicilere bilim kurgunun belki de en büyük iki temel taşı olan Star Wars veya Star Trek’i hatırlatmayan bir görünüm bulmaları için meydan okuduğunu söyledi. Her durumda, Apple’ın bütçeden taviz vermediği açık.

Gösteri, göz kamaştırıcı görsel efektlerden çok insanlık hakkında görünüyor. Bir dizi Isaac Asimov romanına dayanan Vakıf, lider Dr. Hari Seldon’un (Jared Harris) Galaktik İmparatorluğun çöküşünü tahmin etmek için verileri kullanmasının ardından medeniyetin geleceğini korumaya çalışan bir grup sürgünün etrafında dönüyor. İmparatorluktan geriye kalanlar bu konuda çok heyecanlı değil ve Seldon’ın grubunu bastırmaya çalışıyor.

Hikaye bir bin yıl boyunca oynanır. İlk sezon 10 bölüm sürecek, ilk iki bölüm aynı anda düşüyor ve geri kalanı haftalık olarak Apple TV+’a geliyor.

Apple TV+’ın yolda daha fazla bilim kurgu projesi var. Invasion, garip bir şekilde, bir uzaylı istilası hakkında bir dizi. 22 Ekim’de vizyona giriyor. Birkaç hafta sonra, 5 Kasım’da Apple, köpeği ve robotuyla yola çıkan bir mucit olarak Tom Hanks’in başrolde olduğu Finch filmini yayınlayacak. For All Mankind’in üçüncü sezonu da yapım aşamasında.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple’ın Yeni Filmi Foundation’ın Fragmanı Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör