ASUS, ROG Phone’u Qualcomm Mobil İşlemciyle Güncelliyor

blank
ASUS, ROG Phone'u Qualcomm Mobil İşlemciyle Güncelliyor

İçerik: ASUS, ROG Phone’u Qualcomm Mobil İşlemciyle Güncelliyor

ASUS, ROG Phone’u Qualcomm Mobil İşlemciyle Güncelliyor:

ASUS, en son işlemci gelişmelerine ayak uydurmak için ROG oyun telefonları serisini hızlı bir şekilde güncelliyor. Üst düzey ürün grubuna beşinci ve en son eklenen yeni ROG Phone 5S ve 5S Pro, Qualcomm’un yeni Snapdragon 888+ 5G yonga setini, öncül ROG Phone 5’te bulunan 888 tabanının güçlendirilmiş bir sürümünü içeriyor. işlemciyi alan ilk telefon. Bu ödül Xiaomi Mi Mix 4’e gitti. Aslında, 888+’ın ROG telefona geleceğini biliyorduk: Qualcomm, bu yazın başlarında ASUS’un oyun ahizesini Vivo, Honor ve Motorola cihazlarıyla birlikte ortak olarak listeledi.

İşlemcinin kendisi, Kryo 680 CPU mimarisi sayesinde en yüksek 2.86GHz’den neredeyse 3GHz’e kadar bir saat hızı artışı vaat ediyor. Ayrıca, 32 TOPS AI performansına kadar yüzde 20 AI iyileştirmesine sahiptir. Tüm bunlar, birinci sınıf bir oyun telefonu için doğal bir uyum olduğunu söylemektir.

Yükseltilmiş yonga setinin ötesinde, yeni ROG telefonlar, önceki modellerle aynı 6.78 inç 144 Hz ekrana, 6.000 mAh pile ve 64 megapiksel ana sensöre sahip üçlü arka kameralara sahip. Ek güncellemeler arasında, daha duyarlı bir 360Hz dokunmatik örnekleme oranı (hâlâ Lenovo’nun Legion Phone Duel 2’nin 720Hz yanıt hızına uymayan) ve 5S Pro’da maksimum 18 GB ve 512 GB depolama yer alıyor. AirTrigger 5 düğmeleri ve kavrama basma algılaması için ultrasonik sensörler de bekleyebilirsiniz.

Gizmochina’ya göre, iki telefon şu anda yalnızca ASUS’un yerel Tayvan’ında 24 Ağustos sevkiyat tarihinden önce ön sipariş vermek için mevcut. 5S, RAM ve depolamaya bağlı olarak 1.077 $/1.221 $ ve 5S Pro 1.365 $ maliyeti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ASUS, ROG Phone’u Qualcomm Mobil İşlemciyle Güncelliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör