Fossil’in Yeni Akıllı Saati Snapdragon 4100 Plus ile Gelecek

blank
Fossil'in Yeni Akıllı Saati Snapdragon 4100 Plus ile Gelecek

İçerik: Fossil’in Yeni Akıllı Saati Snapdragon 4100 Plus ile Gelecek

Fossil’in Yeni Akıllı Saati Snapdragon 4100 Plus ile Gelecek:

Fossil’in yaklaşmakta olan 6. Nesil akıllı saati, WinFuture tarafından tespit edilen bir perakendeci listesi sayesinde sızdırıldı. Özellikle, Fossil’in geçen yıl piyasaya sürülen ancak şimdiye kadar yalnızca birkaç cihazda görünen Qualcomm’un Snapdragon Wear 4100 Plus işlemcili ilk akıllı saati gibi görünüyor. Yeni saat, Fossil’in 2019 yılına dayanan ve bu yıl LTE donanımlı yeni modeller alan 5. Nesil serisini takip ediyor.

Gen 6, Google’ın işletim sisteminin üçüncü neslinde Samsung ile işbirliği yaptığını duyurmasından bu yana Fossil’in ilk Wear OS akıllı saati olacak. Ancak şu anda mevcut olan bilgilere dayanarak, giyilebilir ürünün yeni yazılımla piyasaya sürülmesi pek mümkün değil.

Google, Temmuz ayında Wear OS 3 güncelleme planlarını duyurduğunda, Fossil’in yaklaşmakta olan cihazlarının “2022’nin ikinci yarısında” Wear OS 3 güncellemesi alacaklar arasında olacağını söyledi.Teknik özellikler açısından WinFuture, 6. Nesil akıllı saatin 1.28 inç 416×416 dairesel OLED ekranla geldiğini ve deri, kumaş ve metal versiyonlar dahil olmak üzere çeşitli kayışlarla 42 mm ve 44 mm kasa boyutlarında mevcut olması gerektiğini bildiriyor. Sızıntı, 8 GB dahili depolama, 24 saat pil ömrü, GPS ve kalp atış hızı, kan oksijeni ve fitness izleme özellikleri olduğunu gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fossil’in Yeni Akıllı Saati Snapdragon 4100 Plus ile Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör