Netflix, DiCaprio ve Lawrence İçin 55 Milyon Dolar Ödedi

blank
Netflix, DiCaprio ve Lawrence İçin 55 Milyon Dolar Ödedi

İçerik: Netflix, DiCaprio ve Lawrence İçin 55 Milyon Dolar Ödedi

Netflix, DiCaprio ve Lawrence İçin 55 Milyon Dolar Ödedi:

Netflix’in, The Big Short’un Oscar ödüllü yazar-yönetmeni Adam McKay’den yaklaşan bilim kurgu kara komedisi Don’t Look Up için Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence’ın ortak yetenekleri için 55 milyon dolar ödediği bildirildi. Buna DiCaprio için 30 milyon dolar ve Lawrence için genellikle aldıkları standart 20 milyon dolardan 25 milyon dolar dahildir. Bunun nedeni, sinemalarda vizyona giren filmlerin aksine Netflix’in (gişe) performansına dayalı bonuslar sunmaması (arka uç olarak anılır) ve dolayısıyla Hollywood’un en büyük yıldızlarını almak için daha fazla peşin ödeme yapması gerekir.

DiCaprio ve Lawrence, Jonah Hill, Mark Rylance, Tyler Perry, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Cate Blanchett, Meryl Streep, Himesh Patel, Matthew Perry ve benzerlerini içeren Don’t Look Up’ın oyuncu kadrosuna liderlik ediyor. Chris Evans. Don’t Look Up geçen yıl Şubat ayında ilk kez bir araya geldiğinde, Netflix filminin bütçesinin 75 milyon dolar civarında olduğu bildirilmişti.

Hollywood yıldızlarının kazandığı en büyük maaşlarla ilgili bir raporun parçası olarak, DiCaprio ve Lawrence için maaş rakamlarının arkasında çeşitlilik var. Şaşırtıcı bir şekilde, bunlar en yüksek bireysel miktarlar değildir. Hem Will Smith hem de Denzel Washington’a, günlük ve güncel yayınlar nedeniyle düşen gişe hasılatlarını telafi etmek için ilgili HBO Max filmleri King Richard ve The Little Things için 40 milyon dolarlık ödeme günü verildi. Variety, Dwayne Johnson’ın Amazon Prime Video’nun dünyayı dolaşan aksiyon-macera komedisi Red One için peşin olarak 30 milyon dolar alacağını, ancak bunun arka uç ödemeleri tamamlandıktan sonra 50 milyon dolara yükselebileceğini ekliyor.

Bu arada, Daniel Craig’in iki Knives Out devam filmindeki katılımları için benzer meblağları garanti ettiği ve raporda, 100 milyon doların kuzeyindeki birleşik bir ödeme günü olduğu iddia ediliyor. Bu, yine Nisan ayında Knives Out 2 ve Knives Out 3’ü satın almak için 450 milyon dolar ödediği ve Craig’in her iki bölümde de oynayacağı garantisiyle Netflix’in izniyle. Bu, James Bond yıldızını yığının en üstüne koyuyor; aynı zamanda, şu anda İngiltere’de Eylül ayı sonlarında ve Hindistan’da Ekim ayı başlarında piyasaya sürülmesi planlanan, çok gecikmeli Ölmek İçin Zaman Yok’ta 007 olarak son dönüşü için 25 milyon dolar kazandı. ve ABD.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix, DiCaprio ve Lawrence İçin 55 Milyon Dolar Ödedi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör