Paint, Windows 11 İçin Yeniden Tasarlandı

blank
Paint, Windows 11 İçin Yeniden Tasarlandı

İçerik: Paint, Windows 11 İçin Yeniden Tasarlandı

Paint, Windows 11 İçin Yeniden Tasarlandı:

Microsoft, Paint uygulamasını Windows 11’de yeniden tasarlıyor. Uygulama, Windows 10’da Paint için şerit arabiriminde bulunanlarla aynı seçeneklerin ve araçların çoğunu ödünç alan yeni bir komut çubuğuyla güncellenecektir. Bu, Paint’te yapılan ilk büyük güncellemedir. yıl ve hatta karanlık bir mod içerir.

Microsoft’un Windows ve cihazlar başkanı Panos Panay, bugün Twitter’da yeni Paint yeniden tasarımını tanıttı. Teaser videosu, yazı tipi seçici, fırçalar ve Paint için karanlık moddaki iyileştirmelere kısa bir bakış içerir. Tüm farklı fırçaları ve etkilerini gösteren hızlı bir seçici ile araçlar artık çok daha kullanışlı görünüyor. Microsoft’un Paint için yazı tipi aracı da artık boyut, hizalama ve daha fazlası için seçeneklerle yüzüyor.

Katmanlar için seçenekler yok gibi görünüyor, ancak bu, Paint’in şerit arayüzünü kazanmasından bu yana ilk büyük güncellemesidir. Microsoft, rotayı tersine çevirmeden ve onu Windows’un bir parçası olarak tutmadan önce Paint’i bir noktada Windows 10’dan kaldırmayı planlıyordu. Bunun yerine Microsoft, geleneksel Paint uygulamasını modernleştirmek ve hatta değiştirmek için tasarlanmış bir program olan Windows 10 kurulumlarından 3D Paint’i kaldırmaya başladı.

Windows Insiders’ın bu yeni Paint tasarımını ne zaman test edebileceği tam olarak belli değil, ancak Panay bunun “yakında” test edilebileceğini söylüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Paint, Windows 11 İçin Yeniden Tasarlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör