PayPal Ücretlendirme Politikasını Değiştiriyor

blank
PayPal Ücretlendirme Politikasını Değiştiriyor

İçerik: PayPal Ücretlendirme Politikasını Değiştiriyor

PayPal Ücretlendirme Politikasını Değiştiriyor:

Yakında, önceki bir satın alma işlemi için PayPal taksitini kaçırırsanız, artık ek ücretlerle karşılaşmayacaksınız. Çevrimiçi ödeme devi, 1 Ekim’den itibaren ABD’de 4’te Öde, İngiltere’de 3’te Öde ve Fransa’da 4X’te Öde kullanılarak yapılan küresel satın alımlar için gecikme ücreti tahsil etmeyi durduracağını duyurdu.

Ekim 2020’de lansmanı yapılan Şimdi Al, Sonra Öde ürünleri, size, peşin veya bir kerede ödeme yapmak zorunda kalmadan ve faiz ödemeden katılımcı çevrimiçi mağazalardan ürün satın alma seçeneği sunar. ABD’de ödeme sırasında seçeneği seçtiğinizde, PayPal ödemelerinizi üç veya dörde böler ve iki haftada bir sizden ücret alır. Şirket, gecikme ücretlerini iptal etmeden önce, bu üç yer için kaçırılan ödemeler için minimum 8 dolar talep etti.

Şirket yaptığı duyuruda, bu adımın “Avustralya’da Pay in 4 lansmanında gecikme ücreti olmadan başarısının üzerine inşa edildiğini” söyledi. Avustralya’nın yanı sıra PayPal, Almanya’da zamanında ödeme yapmayan kullanıcıları da cezalandırmaz. PayPal’da Küresel Ödeme Sonrası Ürünler Başkan Yardımcısı Greg Lisiewski şunları ekledi: “Gecikme ücretlerini ortadan kaldırmanın şimdi daha da iyi bir satın alma, tüketicilerimize ve ticari ortaklarımıza inanılmaz değer sağlayan daha sonra ödeme deneyimi sağladığını biliyoruz.”

Bu hamle, PayPal’ın müşterileri rekabet karşısında elinde tutmasına da yardımcı olabilir. Square kısa süre önce, şimdi satın al, daha sonra ödeme platformu Afterpay’i 29 milyar dolara satın alma planlarını açıkladı. Apple’ın ayrıca Apple Pay için daha sonra öde özelliği üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: PayPal Ücretlendirme Politikasını Değiştiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör