Vivo X70 Serisi Tablet ve Akıllı Saatlerin Yanında Çıkabilir

blank
Vivo X70 Serisi Tablet ve Akıllı Saatlerin Yanında Çıkabilir

İçerik: Vivo X70 Serisi Tablet ve Akıllı Saatlerin Yanında Çıkabilir

Vivo X70 Serisi Tablet ve Akıllı Saatlerin Yanında Çıkabilir:

Vivo X70 serisi, şirketin tabletleri ve akıllı saatleriyle birlikte gelecek. Vivo’nun normal cihazlarının yanı sıra katlanabilir telefonunu ve bir dizüstü bilgisayarını piyasaya sürmeyi planladığı söyleniyor. Vivo X70 Pro+’ın sertifikasyonunu aldığı iddia edilen Vivo X70 serisinin, Çin’in düzenleyici Çin’in Zorunlu Sertifikasyonuna (3C) ulaştığı da görülüyor. Mevcut Vivo X60 telefonların yerini alacağı tahmin edilen yeni serinin üç yeni modeli olduğu söyleniyor – Vivo X70, Vivo X70 Pro ve Vivo X70 Pro+.

Weibo’da bir haberci, Vivo’nun tabletlerini ve akıllı saatlerini Vivo X70 serisiyle birlikte piyasaya sürülmeye hazır hale getirmeyi planladığını iddia etti. Modellerden ikisinin halihazırda üretimde olduğu söyleniyor.

Vivo’nun da bu yıl içinde piyasaya süreceği çalışmalarda katlanabilir bir telefona sahip olması bekleniyor. Katlanabilir telefon, şirketin Nex markası altına girebilir. Önceki bir rapor, Vivo’nun kardeşi Oppo ile birlikte içe doğru katlanır tasarıma sahip katlanabilir telefonlar üzerinde çalıştığını öne sürdü. Bu, Samsung Galaxy Z Fold 3’te gördüğümüze benzer olabilir.

Ek olarak, Vivo’nun dizüstü bilgisayarının lansman için hazır olduğu bildiriliyor. Vivo dizüstü bilgisayarla ilgili ayrıntılar henüz açıklanmadı. Bununla birlikte, şirketin en yeni Intel işlemcileri kullanması ve kutudan çıkan en yeni işletim sistemi olmasa bile Windows 11 yükseltmesi sunması muhtemeldir.

Bu haftanın başlarında, Vivo kardeş ve BBK Electronics’in yan kuruluşu Realme, Hindistan’da Realme Book Slim’i ve Çin’de Realme Book adlı yeniden markalı versiyonunu piyasaya sürerek dizüstü bilgisayar pazarına girdi.

Aynı tipster, Weibo’da ayrıca Vivo X70 Pro+’nın V2145A model numarasıyla Çin’in 3C’sine ulaştığını bildirdi. Gadgets 360, 3C web sitesinde sertifikayı bağımsız olarak doğrulayabildi, ancak model numarasının söz konusu Vivo modeliyle ilgili olup olmadığı belli değil.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Vivo X70 Serisi Tablet ve Akıllı Saatlerin Yanında Çıkabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör