Bethesda, Skyrim’in 10. Yıl Dönümü Versiyonunu Yayınlıyor

blank
Bethesda, Skyrim'in 10. yıl Dönümü Versiyonunu Yayınlıyor

İçerik: Bethesda, Skyrim’in 10. Yıl Dönümü Versiyonunu Yayınlıyor

Bethesda, Skyrim’in 10. Yıl Dönümü Versiyonunu Yayınlıyor:

Bethesda, The Elder Scrolls V: Skyrim’in bu sefer popüler oyunun 10. yıl dönümünü kutlamak için başka bir versiyonunu yayınlıyor. The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition, oyun 2011’de ilk kez piyasaya sürüldükten tam 10 yıl sonra, 11 Kasım 2021’de PC, Xbox One, Xbox Series S ve X ile PlayStation 4 için satışa sunulacak. Ayrıca PlayStation 5 ile geriye dönük uyumluluğa sahip – Bethesda, Xbox tarafından satın alındıktan sonra bile PS oyuncularını dışarıda tutmuyor, ancak Switch sahiplerinin kopyalarını başka bir konsolda veya PC’de almaları gerekecek.

Yıldönümü sürümü, Dawnguard, Hearthfire ve Dragonborn olmak üzere üç genişleme paketiyle birlikte tam oyunu içerir. 2016’da piyasaya sürülen Remaster Bethesda Special Edition ile birlikte gelen tüm geliştirmelere sahip, ancak bu yeni sürümün mevcut nesil konsollarda daha iyi görünmelerini sağlamak için daha yüksek kare hızlarına ve daha iyi grafiklere sahip olup olmadığı net değil.

Oyun aynı zamanda bir balık tutma teknisyeni gibi yeni özelliklerle birlikte, 500 adet Creation Club içeriği, görevler, zindan, patronlar, silahlar ve sürüme özgü büyüler ile birlikte geliyor. Ancak Bethesda henüz bu yeni özelliklerle ilgili ayrıntıları açıklamadı, bu nedenle oyuncuların oyunun başka bir satın almaya değer olup olmadığını anlamak için daha fazla bilgi beklemesi gerekebilir.

IGN’ye göre, eski hayranlar, Special Edition’a zaten sahiplerse oyunlarını Anniversary Edition’a yükseltebilirler. Yükseltme ücretsiz olmayacak, ancak stüdyo bu noktada ne kadara mal olacağını açıklamadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bethesda, Skyrim’in 10. Yıl Dönümü Versiyonunu Yayınlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör