Google Pixel 6, 33W Hızlı Şarj Desteği Sunacak

blank
Google Pixel 6, 33W Hızlı Şarj Desteği Sunacak

İçerik: Google Pixel 6, 33W Hızlı Şarj Desteği Sunacak

Google Pixel 6 33W Hızlı Şarj Desteği Sunacak:

Yeni bir rapora göre Google Pixel 6, 33W hızlı şarj desteğiyle gelebilir. İki telefon bu ayın başlarında duyuruldu ve Google iki telefonla ilgili bazı detayları paylaştı. Şimdi, Pixel 6 serisinin kutuda bir şarj tuğlası olmadan gönderileceği bildirildikten kısa bir süre sonra şarj yetenekleri hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. Pixel 6 serisi bu sonbaharda piyasaya sürülecek ve amiral gemisi özellikleriyle birinci sınıf fiyatlarla sunulacak.

Tipster Yogesh Brar ile işbirliği içinde 91Mobiles tarafından hazırlanan bir rapora göre, Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro, 33W hızlı şarjı destekleyecek. Kaynaklardan alıntı yapan kaynak, yayına şirketin merkezinde çok sayıda 33W şarj tuğlasının tespit edildiğini söyledi. Bu, 33W hızlı şarjı destekleyen yaklaşmakta olan Pixel telefonların pek bir kanıtı olmasa da, önceki Pixel telefonlara kıyasla yükseltilmiş şarj özellikleriyle geleceklerini söylemek güvenli.

33W hızlı şarj, sektördeki OnePlus, Xiaomi, Vivo ve diğerleri gibi diğer üreticilerle karşılaştırıldığında o kadar hızlı görünmese de, yalnızca 18W’ı destekleyen Google Pixel 5 ve Pixel 4a 5G’den kesinlikle bir adım önde. hızlı şarj OnePlus, en son tekliflerinde 65W hızlı şarj sunarken, en yeni Xiaomi telefonu Mi Mix 4, 120W hızlı şarjı destekler.

Daha önce de belirtildiği gibi, Pixel 6 serisi bu ayın başlarında duyuruldu ve Google’ın Tensor SoC’si tarafından desteklendiği doğrulandı. Android 12’nin Material You tasarımıyla gelecekler. Pixel 6 serisi, arka kameraları barındıran telefonların genişliği boyunca uzanan çıkıntılı bir şerit ile benzersiz bir tasarıma sahiptir.

Son zamanlarda, telefonlar için kamera detayları ortaya çıktı ve Pixel 6’nın ana geniş açılı kamera olarak bir Samsung ISOCELL 50 megapiksel GN1 sensörüyle geleceği söyleniyor. Pixel 6 serisindeki 5G modemin, Samsung’un hem 6GHz altı hem de mmWave 5G’yi destekleyen Exynos Modem 5123’ü temel aldığı söyleniyor. Pixel 6 serisi bu sonbaharda piyasaya sürülecek ancak henüz kesin bir tarih yok.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Pixel 6, 33W Hızlı Şarj Desteği Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör