Halo Infinite, Bazı Klasik Oyun Modlarına Sahip Olmayacak

blank
Halo Infinite, Bazı Klasik Oyun Modlarına Sahip Olmayacak

İçerik: Halo Infinite, Bazı Klasik Oyun Modlarına Sahip Olmayacak

Halo Infinite, Bazı Klasik Oyun Modlarına Sahip Olmayacak:

Halo Infinite, bu tatil sezonunda Xbox konsolları, PC ve Xbox Cloud Gaming’i vurma yolunda ilerliyor, ancak başlangıçta bazı önemli modlar eksik olacak. Bir geliştirme güncellemesinde, 343 Industries, stüdyo tek oyunculu campaign ve çok oyunculu modlara odaklandığı için kampanya işbirliği ve Forge’un lansmanda kullanılamayacağını söyledi.

Halo Infinite kreatif başkanı Joseph Staten videoda, “Maalesef, ekibi kapatmaya ve gerçekten kaliteli bir lansman deneyimine odaklandığımız için, lansman için nakliye campaign işbirliğini ertelemek için gerçekten zor bir karar verdik.” Dedi. “Ayrıca, Forge’ın piyasaya sürülmesini de geciktirmek için zorlu bir çağrıda bulunduk.”

343 Industries, sezonluk yol haritasının bir parçası olarak modları gelecek yıl kullanıma sunacak. Şu anda plan, kampanya işbirliğini ikinci sezonda (oyunun çıkışından yaklaşık üç ay sonra) ve Forge’u üçüncü sezonda (lansmandan yaklaşık altı ay sonra) yayınlamak. Ancak bu planlar değişebilir.

Staten, “Bir numaralı önceliğimiz, ne gönderirsek, ne zaman gönderirsek, tüm platformlarda doğru kalite çıtasını karşıladığından emin olmaktır.” Dedi. “Bu iki deneyime, kampanya işbirliğine ve Forge’a baktığımızda, henüz hazır olmadıklarına karar verdik.”

Kampanya işbirliği, uzun zamandır Halo serisinin temelini oluşturuyor ve dört kişiye kadar ana kampanyanın üstesinden gelebiliyor. Forge’da oyuncular, değiştirilmiş haritalar ve benzersiz kurallarla özel oyun modları oluşturabilir.

Gecikmeler, büyük olasılıkla, amiral gemisi Xbox serisindeki bir sonraki oyun için beklenenden daha uzun süre beklemek zorunda kalan hayranlar için bir hayal kırıklığı olarak gelecek. Halo Infinite, geçen Kasım ayında Xbox Series X/S lansmanı için zamanında hazır değildi. Bu nedenle Microsoft, oyunu başlangıçta gelmesi gereken bir yıla kadar erteledi.

Staten, belirli Halo Infinite çıkış tarihine gelince, 343 Industries’in bunu yakında duyurmayı planladığını söyledi. Tek oyunculu kampanyanın yanı sıra, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu mod var. Arkadaşlarınızla birlikte kampanyayı oynamak istiyorsanız biraz daha sabırlı olmanız gerekecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Halo Infinite, Bazı Klasik Oyun Modlarına Sahip Olmayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör