Twitter, Doğrudan Mesajlarda Küçük Değişiklikler Yapıyor

blank
Twitter, Doğrudan Mesajlarda Küçük Değişiklikler Yapıyor

İçerik: Twitter, Doğrudan Mesajlarda Küçük Değişiklikler Yapıyor

Twitter, Doğrudan Mesajlarda Küçük Değişiklikler Yapıyor:

Perşembe günü Twitter, doğrudan mesajlarına, önümüzdeki birkaç hafta içinde bazı kullanıcılara sunulacak birkaç yeni güncelleme sunduğunu söyledi. Değişiklikler arasında birden fazla kişiye ayrı konuşmalar halinde doğrudan mesaj gönderme yeteneği de var, çünkü aramızdan biri yanlışlıkla bu şekilde bir grup sohbeti başlatmadı. Şimdi, dedikodular o kadar çok bireysel tweeter’la aynı anda paylaşacak kadar sıcaksa, bir tweet’i 20’ye kadar ayrı DM görüşmesinde paylaşabilirsiniz.

Bu özellik ilk olarak Twitter’ın iOS ve web sürümlerine ve “yakında” Android’e geliyor. iOS kullanıcıları için Twitter, DM zaman damgalarını değiştiriyor; Artık bir DM görüşmesindeki her mesajı tarih ve saat ile damgalamak yerine, mesajlar güne göre gruplandırılacak. Twitter, bunun “zaman damgası dağınıklığını azaltacağını” söylüyor. Ve iOS kullanıcıları yakında “tepki ekle” düğmelerine yalnızca çift dokunarak değil, bir mesaja uzun süre basarak da erişebilecekler.

Android kullanıcıları, üzgünüm, ancak bu son iki özelliğe erişmek için bekliyor olacaksınız, ancak iOS kullanıcıları ile birlikte bir DM konuşmasında hızlı kaydırma ve aşağı ok düğmesine basarak en son mesaja geri dönme olanağına sahip olacaksınız.

Twitter, son birkaç ay içinde COVID yanlış bilgilerini bildirmek için yeni bir süreç, diğer uygulamaların Spaces sesli sohbetlerini işaret etmesini kolaylaştırmak için API’sinde bir güncelleme ve yazı tipinde bir değişiklik dahil olmak üzere birçok yeni özellik ekledi. Yeni DM özelliklerine ek olarak Twitter, kullanıcıların Twitter kullanıcılarının Revue haber bültenlerine doğrudan bir Twitter profilinden abone olmalarını kolaylaştıracak bir özelliği test ettiğini de duyurdu. Bu, başlamak için web ve Android kullanıcılarına sunuluyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Doğrudan Mesajlarda Küçük Değişiklikler Yapıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör