Cardano, Öncesinde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı

blank
Cardano, Öncesinde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı

İçerik: Cardano, Öncesinde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı

Cardano, Öncesinde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı:

Cardano (ADA) fiyatı, popüler Binance Coin’in önünde 80 milyar dolarlık piyasa değeriyle dünyanın en iyi kripto para birimleri arasında üçüncü sırayı işgal etmek için son 10 gün içinde yüzde 50’den fazla arttı. Vahşi yolculuk sırasında, ömrünün en yüksek seviyesi olan 2,58 $’a ulaştı, ancak kazançlar Cumartesi sabahına kadar biraz azaldı. Ralli, akıllı sözleşme işlevselliğine ve bir dizi merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamasının Cardano ağında çalışmasına izin verecek olan bir “Alonzo” yükseltmesine bağlanıyor. Önerilen teknolojik geliştirmenin önümüzdeki ay en kısa sürede inmesi bekleniyor.

Bir matematikçi ve Ethereum’un eski CEO’su Charles Hoskinson tarafından ortaklaşa kurulan Cardano ağı, şu anda DeFi hizmetleri pazarına hakim olan Ethereum blok zincirine ciddi bir rakip olarak lanse ediliyor. CoinMarketCap’e göre, ADA madeni para 10 Ağustos’ta 1.70 dolardan 20 Ağustos’ta 2.58 dolara yükseldi. Bu raporu yazarken, Hindistan’daki Cardano (ADA) fiyatı Rs civarındaydı. 190.

Akıllı sözleşme işlevlerinin olmaması, Cardano’nun en büyük dezavantajı olarak görülüyor ve bunların kullanılabilirliği Ethereum’un en büyük gücü. Bu sözleşmeler, anlaşmaların güvenli bir şekilde doğrulanabilmesini sağlamanın bir yoludur. Bu ayın başlarında, Alonzo yükseltmesinin arkasındaki geliştirme ekibi, Cardano yolculuğunda “heyecan verici ve önemli bir sonraki adım” olduğunu söyleyerek halka açık test ağının başlatıldığını duyurdu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Cardano, Öncesinde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör