Efsane Oyun Tetris Beat Artık Apple Arcade’de

blank
Efsane Oyun Tetris Beat Artık Apple Arcade'de

İçerik: Efsane Oyun Tetris Beat Artık Apple Arcade’de

Efsane Oyun Tetris Beat Artık Apple Arcade’de:Alexey Pajitnov’un Tetris’i yaratmasından bu yana geçen yaklaşık 40 yılda, oyun birçok permütasyona ilham verdi. En son örnek, oyunun klasik çizgi netleştirme formülüne ritim öğeleri ekleyen özel bir Apple Arcade olan Tetris Beat’dir. Oyunun beat modunda bir şarkının ritmine ne kadar ayak uydurursanız o kadar çok puan kazanırsınız. Ancak, daha geleneksel bir Tetris deneyimi istiyorsanız, dahil edilen Marathon modu bunu sunuyor. Tüm Apple Arcade oyunlarında olduğu gibi, Tetris Beat herhangi bir uygulama içi reklam veya satın alma içermez.

Bugünkü lansmanla birlikte oyun, her ay daha fazla gelecek olan 18 özel şarkı içeriyor. Şu anda katkıda bulunanlardan bazıları Alison Wonderland, Hannah Diamond gibi tanınmış sanatçılar ve grup arasındaki kişisel favorim Dauwd. Dahası, bir çift AirPods Pro veya Max sahibiyseniz, oyun Apple’ın Uzamsal Ses teknolojisini destekler, böylece daha sürükleyici bir deneyim için sabırsızlanabilirsiniz.

Tetris Beat’i bugünden itibaren iPhone, iPad, Mac ve Apple TV’ye indirebilirsiniz. Bir Apple Arcade aboneliği aylık 5 ABD dolarıdır. Ayrıca şirketin Apple One üyeliğine dahildir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Efsane Oyun Tetris Beat Artık Apple Arcade’de

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör