Google, Pixel 6 Lansmanından Önce Telefon Üretimini Durduruyor

blank
Google, Pixel 6 Lansmanından Önce Telefon Üretimini Durduruyor

İçerik: Google, Pixel 6 Lansmanından Önce Telefon Üretimini Durduruyor

Google, Pixel 6 Lansmanından Önce Telefon Üretimini Durduruyor:

Pixel 5a’nın (5G) piyasaya sürülmesinin ardından, teknoloji devi Google kısa süre önce şirketin diğer iki Pixel cihazını durdurduğunu belirtti: Pixel 4A 5G ve Pixel 5.

The Verge’e göre, her iki model de şu anda Google’ın çevrimiçi mağazasında tükenmiş olarak listeleniyor ve diğer perakendecilerde kalan stoğun muhtemelen uzun süre dayanmayacağı tahmin ediliyor.

Google’ın sözcüsü yaptığı açıklamada, “Mevcut tahminlerimizle, Pixel 5a’nın (5G) piyasaya sürülmesinden sonraki haftalarda ABD’deki Google Store’un Pixel 4a (5G) ve Pixel 5’in satışını yapmasını bekliyoruz. Bu ürünler stoklar tükenene kadar bazı ortaklar aracılığıyla sağlanmaya devam edecek.”

Pixel 4a 5G’yi durdurma kararı, şirketin modelin halefi Pixel 5a 5G’yi piyasaya sürmesinden sonra mantıklı, ancak şirket, Pixel 6’nın bu sonbaharda gelmesinden çok önce durdurulan Pixel 5’in halefini henüz piyasaya sürmedi.

Google’ın son trendlerine göre şirket, Pixel 4 ve 4 XL’yi de piyasaya sürüldükten bir yıldan kısa bir süre sonra durdurmuştu.

Garip bir şekilde, ne Pixel 5 ne de Pixel 4A Hindistan’da teslim edilmedi. 5A’dan bahsetmişken, akıllı telefon şu andan itibaren Hindistan’da da gönderilmeyecek. Pixel 5A, yalnızca Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüketicilere sunulacak.

Google ayrıca yakın zamanda, yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonları Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’yu kutuda şarj cihazı olmadan göndereceğini açıkladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, Pixel 6 Lansmanından Önce Telefon Üretimini Durduruyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör