Peloton’un Android Uygulaması, Bisiklet Kullanımını Değiştirecek

blank
Peloton'un Android Uygulaması, Bisiklet Kullanımını Değiştirecek

İçerik: Peloton’un Android Uygulaması, Bisiklet Kullanımını Değiştirecek

Peloton’un Android Uygulaması, Bisiklet Kullanımını Değiştirecek:

Peloton Android uygulamasının en son sürümünün APK’sını kaldıran 9to5Google, şirketin yakın gelecekte bir Bisiklet makinesini desteklemek için yazılımı hazırladığına dair kanıtlar buldu. Çıkış, “Sezar” ve “Mazu” kod adlı bir cihazdan bahseden çeşitli kod parçacıkları buldu. İkincisi, bir Çin deniz tanrıçasına atıfta bulunur. Şirketin sabit bisikleti gibi, Bisiklet makinesi de dünyanın dört bir yanından su yollarını sergileyecek bir “manzaralı sürüş” özelliğine sahip olacak gibi görünüyor. Ve sadece kürek çekmek istiyorsanız, bu da bir seçenek olacaktır.

Başka bir dizi parça, uygun bir kürek çekme tekniğinin dört pozisyonuna atıfta bulunur. Uygulama, “Bu, vuruşunuzun sürüş konumudur” diye açıklıyor. “Kollarınız düz ve sırtınız dik olacak şekilde kürekçide uzun oturun. Dizleriniz ayak bileklerinin hemen üzerinde olmalıdır.” Güncellenen yazılımın derinliklerine inen 9to5, uygulamanın ortalama ve maksimum vuruş oranlarınız gibi ölçümleri izleyeceğini öneren kod da buldu.

Bir kürek makinesi, Peloton’un bir süredir çalıştığı ve cihazdan bahseden yakın tarihli bir iş listesinde olduğu söylenen bir şey. Onay için Pelton’a ulaştık, ancak tüm APK yıkımlarında söylediklerimizi burada not edeceğiz: yeni bir donanım sürümüne işaret eden bir kodun olması, bir şirketin bu işi takip edeceği veya bir lansman yapılacağı anlamına gelmez.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Peloton’un Android Uygulaması, Bisiklet Kullanımını Değiştirecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör