Spotify ve WWE, Yeni Podcast Serisine Başlıyor

blank
Spotify ve WWE, Yeni Podcast Serisine Başlıyor

İçerik: Spotify ve WWE, Yeni Podcast Serisine Başlıyor

Spotify ve WWE, Yeni Podcast Serisine Başlıyor:

Profesyonel güreş dünyasında büyük bir hafta sonu. WWE, Cumartesi günü Las Vegas’taki Allegiant Stadyumu’nda gerçekleşen SummerSlam adlı seçim çerçevesi etkinliklerinden biri de dahil olmak üzere iki büyük şovu sıraya koydu. Spotify ile yeni bir sesli içerik ortaklığı sayesinde şirket, başka yerlerde de bazı adımlar atıyor.

WWE ve The Ringer (Spotify’ın spor dizisini desteklemek için geçen yıl yaklaşık 200 milyon dolara satın aldığı) birlikte bir podcast ağı kuruyorlar. The Ringer podcast’i The Masked Man Show, The Ringer Wrestling Show olarak yeniden adlandırıldı. Bill Simmons’ın (kendi kendine yaşam boyu süren bir WWE hayranı) yapımcılığını üstlendiği anlatı dizisi ve WWE yeteneğinin ek gösterileri de dahil olmak üzere daha fazla podcast yolda. The New Day: Feel the Power ve WWE After the Bell with Corey Graves dahil olmak üzere WWE’nin mevcut podcast’leri de Spotify’a özel hale geliyor.

Podcast’lerin yanı sıra, her büyük WWE izle ve öde etkinliğinden sonra Spotify Greenroom’da canlı sesli tartışmalar olacak. The Ringer, bazı podcast bölümlerini kaydediyor ve bu hafta sonu Las Vegas’ta canlı Greenroom sohbetlerine ev sahipliği yapıyor.

WWE, markanın popülaritesi ve küresel erişimi göz önüne alındığında Spotify için sağlam bir kazanç. SummerSlam, bu hafta sonu profesyonel güreş dünyasının başka yerlerindeki olaylar tarafından gölgede bırakılsa da, ortaklığı başlatmak için en iyi zaman gibi görünüyor.

Bu yılın başlarında, WWE Ağı Peacock’a taşındı. Peacock Premium üyesiyseniz, SummerSlam ve Sunday’s NXT TakeOver 36’yı ekstra ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Spotify ve WWE, Yeni Podcast Serisine Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör