ASUS, ROG Serisini Qualcomm’un Yeni İşlemcisiyle Güncelliyor

blank
ASUS, ROG Serisini Qualcomm'un Yeni İşlemcisiyle Güncelliyor

İçerik: ASUS, ROG Serisini Qualcomm’un Yeni İşlemcisiyle Güncelliyor

ASUS, ROG Serisini Qualcomm’un Yeni İşlemcisiyle Güncelliyor:

ASUS, en son işlemci gelişmelerine ayak uydurmak için ROG oyun telefonları serisini hızlı bir şekilde güncelliyor. Üst düzey ürün grubuna beşinci ve en son eklenen yeni ROG Phone 5S ve 5S Pro, Qualcomm’un yeni Snapdragon 888+ 5G yonga setini, öncül ROG Phone 5’te bulunan 888 tabanının güçlendirilmiş bir sürümünü içeriyor. işlemciyi alan ilk telefon. Bu ödül Xiaomi Mi Mix 4’e gitti. Aslında, 888+’ın ROG telefona geleceğini biliyorduk: Qualcomm, bu yazın başlarında ASUS’un oyun ahizesini Vivo, Honor ve Motorola cihazlarıyla birlikte ortak olarak listeledi.

İşlemcinin kendisi, Kryo 680 CPU mimarisi sayesinde en yüksek 2.86GHz’den neredeyse 3GHz’e kadar bir saat hızı artışı vaat ediyor. Ayrıca, 32 TOPS AI performansına kadar yüzde 20 AI iyileştirmesine sahiptir. Tüm bunlar, birinci sınıf bir oyun telefonu için doğal bir uyum olduğunu söylüyor. Yükseltilmiş yonga setinin ötesinde, yeni ROG telefonları, aynı 6.78 inç 144 Hz ekrana, 6.000 mAh pile ve 64 megapiksel ana sensörlü üçlü arka kameralara sahipler. selefi. Ek güncellemeler arasında, daha duyarlı bir 360Hz dokunmatik örnekleme oranı (hâlâ Lenovo’nun Legion Phone Duel 2’nin 720Hz yanıt hızına uymayan) ve 5S Pro’da maksimum 18 GB ve 512 GB depolama yer alıyor. AirTrigger 5 düğmeleri ve kavrama basma algılaması için ultrasonik sensörler de bekleyebilirsiniz.

Gizmochina’ya göre, iki telefon şu anda yalnızca ASUS’un yerel Tayvan’ında 24 Ağustos sevkiyat tarihinden önce ön sipariş vermek için mevcut.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ASUS, ROG Serisini Qualcomm’un Yeni İşlemcisiyle Güncelliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Android 12, 4 Ekim’de Piyasaya Çıkabilir

Android 12, 4 Ekim’de Piyasaya Çıkabilir: Android 12’nin hazırlanması, öncekilerin çoğundan daha uzun sürdü, ancak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör