Fortnite, Geçici Olarak Among Us Benzeri Bir Mod Ekleyecek

blank
Among Us

İçerik: Fortnite, Geçici Olarak Among Us Benzeri Bir Mod Ekleyecek

Fortnite, Geçici Olarak Among Us Benzeri Bir Mod Ekleyecek:Epic Games, Fortnite’ta Imposters adlı yeni bir sınırlı süreli mod yayınladı ve oyuncuların Battle Royale’den ayrılmadan Among Us kaşıntılarını kaşımalarına izin verdi. Her maçta sekiz ajan ve iki sahtekardan oluşan iki takım bulunur.

Eylem, The Bridge adlı yeni bir iç haritada gerçekleşir. Temsilciler, maçın sonuna güvenli bir şekilde ulaşmak için çeşitli görevleri tamamlamalıdır. Doğal olarak, sahtekarlar bu plana bir anahtar atmak için oradalar. Bir ceset bulunduğunda, hala hayatta olan herkes şüphelerini dile getirmek ve suçu işlediğine inandıkları kişileri oylamak için toplanır. Duruşmada bir değişiklik olarak, genel sesli sohbet devre dışı bırakıldı ve partinizde olmayan herkesle iletişim kurmak için hızlı bir sohbet menüsü ve ifadeler kullanmanız gerekecek.

Bir taklitçi olarak, karşı takımı raydan çıkarmak için elinizde bir avuç numara var. Hem ajanları hem de sahtekarları geçici olarak Fortnite’ın muz maskotu Peely gibi gösterebilir ve herkesi haritada farklı bir konuma ışınlayabilirsiniz. Among Us olduğu gibi, diğer oyuncuların Köprü içinde ve çevresinde üzerinde çalıştığı tüm görevlerin ilerlemesini dondurma gücüne de sahipsiniz.

Epic Games için bu, Among Us ikinci oyunu. Geçen yılın sonunda, oyuncuların sekiz ajan ve bu durumda iki casustan oluşan takımlara ayrıldığı bir başka sınırlı süreli mod olan The Spy Within’i piyasaya sürdü. En son Fortnite güncellemesini indirdikten sonra Imposters oynamak için sıraya girebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fortnite, Geçici Olarak Among Us Benzeri Bir Mod Ekleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör