Üç Arka Kameralı Samsung Galaxy S21 FE’nin Özellikleri Belli Oldu

blank
Üç Arka Kameralı Samsung Galaxy S21 FE'nin Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Üç Arka Kameralı Samsung Galaxy S21 FE’nin Özellikleri Belli Oldu

Üç Arka Kameralı Samsung Galaxy S21 FE’nin Özellikleri Belli Oldu:

Samsung Galaxy S21 FE, yaklaşan lansmanından önce bir kez daha sızdırıldı. Telefon, tasarımını her açıdan değiştiren 360 derecelik görüntülerde görüldü. Samsung Galaxy S21 FE’nin Galaxy S21 serisinde uygun fiyatlı bir model olduğu söyleniyor. Fiyatı düşürmek için teknik özelliklerde taviz vermesi muhtemel ancak tasarım dili amiral gemisi Galaxy S21 serisi ile rezonansa girmeli. Samsung Galaxy S21 FE’nin bir Qualcomm Snapdragon 888 SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor.

Tipster Evan Blass, Samsung Galaxy S21 FE’nin çeşitli renklerde 360 ​​derecelik görüntülerini sızdırdı. Telefon mavi, gri, yeşil, mor ve beyaz renklerde görülüyor. Samsung Galaxy S21 FE’nin arka tarafında diğer Galaxy S21 modelleriyle aynı kamera modülü tasarımına sahip olması bekleniyor. Renderlarda görüldüğü gibi telefon, üçlü arka kamera kurulumu ve ön tarafta bir delikli düz ekran içeriyor. Ekranı çevreleyen çerçeve çok ince. Hoparlör ızgarası, SIM tepsisi ve USB Type-C bağlantı noktası alt kenarda, düğmeler ise sağ kenarda yer alıyor. Samsung Galaxy S21 FE’de muhtemelen bir ekran içi parmak izi sensörü olacak.

Geçmişteki sızıntılar, Samsung Galaxy S21 FE’nin 120 Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç AMOLED ekrana sahip olabileceğini gösteriyor. Akıllı telefon, her ikisi de 45W ve 25W hızlı şarj özelliklerini listeleyen ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) ve Çin’in 3C sertifikasyon web sitelerinde zaten tespit edildi. Ayrıca, kaputun altında Qualcomm Snapdragon 888 SoC ve 8GB RAM ile Geekbench’te görüldü. Samsung Galaxy S21 FE, 155.7×74.5×7.9mm ölçülerinde olacak. Ayrı bir rapor ayrıca, ahizenin 4.500 mAh pil ile geleceğini öne sürdü – Galaxy S21’in 4.000 mAh paketinden biraz daha büyük. Samsung henüz Galaxy S21 FE’yi resmi olarak duyurmadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Üç Arka Kameralı Samsung Galaxy S21 FE’nin Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör