Google Pixel 6 Pro Ekran İçi Parmak İzi Sensörü İçerebilir

blank
Google Pixel 6 Pro Ekran İçi Parmak İzi Sensörü İçerebilir

İçerik: Google Pixel 6 Pro Ekran İçi Parmak İzi Sensörü İçerebilir

Google Pixel 6 Pro Ekran İçi Parmak İzi Sensörü İçerebilir:

Google Pixel 6 Pro özellikleri henüz şirket tarafından detaylandırılmadı. Ancak bu arada, Google Platformlar ve Ekosistemler Kıdemli Başkan Yardımcısı Hiroshi Lockheimer, Twitter’da yayınlanan bir ekran görüntüsü aracılığıyla muhtemelen yaklaşmakta olan amiral gemisi hakkında bazı ayrıntılar önerdi. Lockheimer’ın bazı kişilerin dikkatini çekmesinin ardından çektiği ekran görüntüsü, Pixel 6 Pro’da ekran içi parmak izi sensörünün varlığını düşündürdü. Yeni telefon, normal Pixel 6 ile birlikte piyasaya sürülecek. Her iki Pixel 6 Pro, Pixel 6, Google’ın Tensor adlı tescilli SoC’si ile birlikte gelecek.

XDA Developers ekip üyeleri tarafından fark edildiği üzere, Hiroshi Lockheimer bu hafta başlarında Android 12’nin Material You tasarımını göstermek için bir tweet yayınlamıştı. Ancak, yayınladığı ve daha sonra sildiği ekran görüntüsü bir Pixel’den alınmış gibi görünüyor. 6 Pro ve ekran içi parmak izi sensörünü gösterir.

Ekrandaki parmak izi sensörüne ek olarak, ekran görüntüsünün başlangıçta Pixel 6 Pro’nun ekran çözünürlüğünü önerdiğine inanılıyordu. Ancak daha sonra çözünürlüğün Pixel telefonunda değil, indirildiği cihazda olduğu anlaşıldı. Pixel 6 Pro’nun 1.440×3.120 piksel çözünürlüklü bir ekrana sahip olduğu tahmin ediliyor. Ekran görüntüsünün Pixel 6 Pro ile ilişkisini kanıtlayacak net bir kanıtı yok. Bununla birlikte, görüntüde görünen Google tarzı simgeler, yaklaşan amiral gemisinde yakalanabileceğini gösteriyor. Lockheimer’ın sessizce ekran görüntüsünü çekme hareketi, bazı habersiz detayların sızdırılmış olabileceğini de ima ediyor.

Bu, bir Google yöneticisinin yaklaşmakta olan bir telefonla ilgili bazı ayrıntıları ilk kez açıklaması değil. Geçen yıl, Google Donanım Kıdemli Başkan Yardımcısı Rick Osterloh, delikli bir ekrana sahip bir ekran görüntüsü yayınlayarak bize Pixel 4a’ya bir göz atmıştı.

Bu ayın başlarında Google, Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’yu bu yıl piyasaya süreceği iki yeni amiral gemisi telefonu olarak duyurdu. Yeni modeller, şirketin şirket içi Tensor SoC’si tarafından desteklenecek ve kullanıma hazır Android 12’de çalışacak. Pixel 6 Pro’nun 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç QHD+ ekrana sahip olduğu söylenirken, Pixel 6’nın 90 Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç full HD+ ekrana sahip olacağı bildiriliyor. Her iki telefon da 33W hızlı şarj desteğine sahip olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Pixel 6 Pro Ekran İçi Parmak İzi Sensörü İçerebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör