Halo Infinite Muhtemelen 8 Aralık’ta Çıkıyor

blank
Halo Infinite Muhtemelen 8 Aralık'ta Çıkıyor

İçerik: Halo Infinite Muhtemelen 8 Aralık’ta Çıkıyor

Halo Infinite Muhtemelen 8 Aralık’ta Çıkıyor:

Bir yıl süren gecikmenin ardından Halo Infinite’in 8 Aralık’ta geleceği bildiriliyor. İtalyan gadget sitesi Aggiornamenti Lumia ilk olarak oyunun Microsoft Store listesinin bazı bölgelerde yeni tarihle güncellendiğini fark etti ve kaynaklar The Verge’e bunun doğru olduğunu söylüyor. Microsoft, büyük olasılıkla bugünün 2PM Eastern’da başlayacak olan Gamescom Açılış Gecesi canlı etkinliği için büyük açıklamayı kaydediyor. Şirketin oldukça olaysız Xbox Gamescom sunumunun dışında bırakılması utanç verici.

343 Industries geçen hafta Halo Infinite’in oyuncuların özel haritalar oluşturmasına ve oynamasına izin veren kampanya kooperatifi veya Forge modu ile başlamayacağını duyurdu. Ancak bu, geliştiricinin daha gösterişli bir tek oyunculu kampanya ve rekabetçi çok oyunculu modları zamanında gönderebileceği anlamına geliyorsa, ödün vermeye değer olabilir. Halo Infinite çok oyunculu betaları da geçen ay başladı ve şu ana kadar genel fikir birliği olumlu görünüyor.

Halo Infinite’in Microsoft için ne kadar önemli olacağını abartmak zor. Başlangıçta, geçen yıl Xbox Series X ve S için büyük çekilişlerden biri olması gerekiyordu. Gecikmesi, şirketi büyük bir özel sürüm olmadan bırakırken, Sony’nin lansman sonrası PlayStation 5 için birkaç tane vardı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Halo Infinite Muhtemelen 8 Aralık’ta Çıkıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Spider-Man 2, Venom’u 2023’te PlayStation 5’e Getiriyor

Spider-Man 2, Venom’u 2023’te PlayStation 5’e Getiriyor: Sony bir değil iki yeni Marvel oyunu üzerinde …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör