Jet Eğitim ve Hafif Taarruz Uçağı HÜRJET IDEF 21’de Tanıtıldı

blank
Jet Eğitim ve Hafif Taarruz Uçağı HÜRJET IDEF 21'de Tanıtıldı

İçerik: Jet Eğitim ve Hafif Taarruz Uçağı HÜRJET IDEF 21’de Tanıtıldı

Jet Eğitim ve Hafif Taarruz Uçağı HÜRJET IDEF 21’de Tanıtıldı:

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), İstanbul’da düzenlenen 15. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı IDEF 2021’de Hürjet tek motorlu savaş uçağını sergiledi.

Aviyonik modernizasyonu TUSAŞ tarafından daha önce gerçekleştirilen ve yapısal ömrünün sonuna yaklaşan T-38M uçağının yerini almak üzere Türk Hava Kuvvetleri envanterine alınmak üzere başlatılan HÜRJET projesinin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. hız. Programına uygun olarak yürütülen proje tamamlandığında HÜRJET, tek motor, tandem ve modern aviyonik takım kokpiti ile üstün performans özelliklerine sahip olarak birçok önemli rol oynayacaktır.

HÜRJET için çalışmaya başladığında kendisine büyük hedefler koyan firma, uçakla birlikte üretmeye başladığı simülatör, dijital test ve doğrulama ortamları ile kaza gibi riskleri minimuma indiriyor ve güvenlik kalitesini artırıyor.

Son teknolojilerle, maliyette ve kısa sürede kaliteli üretim arayışıyla hayata geçirilen ve sadece dünyanın önde gelen firmaları tarafından hayata geçirilen proje ile firma, HÜRJET’in tamamlandığı gün son kullanıcılarına simülatörleri ve eğitim yardımcılarını sunacak. şirketler. Bu sayede kullanıcı, HÜRJET ile tam görev uçuş simülatörü, yerleşik eğitim sistemleri ve bilgisayar destekli eğitim sistemlerine de sahip olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Jet Eğitim ve Hafif Taarruz Uçağı HÜRJET IDEF 21’de Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

AKSUNGUR SİHA Deniz ve Hava Kuvvetlerine Teslim Edilecek

AKSUNGUR SİHA Deniz ve Hava Kuvvetlerine Teslim Edilecek. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) mühendis …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör