Lumen’in Metabolizma İzleme Uygulaması Apple Watch’a Geliyor

blank
Lumen'in Metabolizma İzleme Uygulaması Apple Watch'a Geliyor

İçerik: Lumen’in Metabolizma İzleme Uygulaması Apple Watch’a Geliyor

Lumen’in Metabolizma İzleme Uygulaması Apple Watch’a Geliyor:

Lumen, metabolizmanızın hangi durumda olduğunu belirlemek için nefesinizi analiz ettiğini iddia eden, kitlesel fonlamalı bir izleme cihazıdır. Şimdi, arkasındaki şirket, açıkken donanımı kullanmanızı kolaylaştırmak için Apple Watch için bir uygulama başlatıyor. gitmek. Kullanıcılar, CTO ve kurucu ortak Avi Smila’nın “günlük hayata sorunsuz bir şekilde entegre” dediği şekilde cihazı kullanabilecek ve ardından sonuçları bileklerinde görebilecek.

Lümen için adım, esasen, ne zaman ve ne zaman yemeniz gerektiğini ve hangi miktarlarda yemeniz gerektiğini öğrenmenizi sağlamaktır. Sistem, metabolizmanıza göre ne zaman yemeniz gerektiğini size söyleyebilir ve gün için karbonhidrat porsiyonları, yemek planları ve makrolar önerir. Bir akıllı saat uygulamasının eksikliği sizi şimdiye kadar bir Lümen satın almaktan alıkoyduysa, bir üniteyi 199 $ gibi düşük bir fiyata ve ayrıca aylık 19 $’lık bir abonelik alabilirsiniz.

Kilo vermek, kas yapmak, dayanıklılığı artırmak veya atletik performansınızı optimize etmek istiyorsanız, beslenmenizin ve egzersizlerinizin metabolizmanızı nasıl etkilediğini anlamak çok önemlidir. Lümen’e kadar metabolizmanızı analiz ederek yağ veya karbonhidrat yakma durumunda olup olmadığınızı test etmek, kliniklerde ve hastanelerde büyük cihazlarla yapılan nispeten pahalı bir işlemdi.

Lumen, vücudunuzun enerjiyi nasıl kullandığı, bir makrobesin planı gibi belirli hedeflerinize ulaşmak için ne yemeniz gerektiği ve ihtiyaç duyduğunuz (şu anda) kişiselleştirilmiş bilgileri sağlamak için sıkı Apple Health entegrasyonu ile güçlü metabolik analizleri cebinize koyar.

Aboneliğin henüz ülkemize gelip gelmeyeceği belli değil ancak uygulamanın Avrupa pazarına girmesi halinde Türkiye’de de kullanılabilir olması bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Lumen’in Metabolizma İzleme Uygulaması Apple Watch’a Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör