TikTok’a Yeni Online Alışveriş Özelliği Geliyor

blank
TikTok'a Yeni Online Alışveriş Özelliği Geliyor

İçerik: TikTok’a Yeni Online Alışveriş Özelliği Geliyor

TikTok’a Yeni Online Alışveriş Özelliği Geliyor:

Kapitalizmin yapışkan dokunaçları yeni bir alana kayıyor: TikTok. Shopify ve TikTok, iş kullanıcılarının profillerine ekleyebilecekleri, ürün kataloglarını senkronize edebilecekleri ve ödeme için çevrimiçi mağazalarına bağlanabilecekleri yeni bir sekme olan TikTok Shopping’i kullanıma sunuyor.

Yeni sekme, TikTok For Business hesabına sahip Shopify satıcılarına sunulacak ve program şu anda Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta bir pilot uygulama olarak yayında. Beta, önümüzdeki haftalarda Kanada’daki bazı kullanıcılara açılacak ve önümüzdeki aylarda ek bölgeler planlanacak.

Yeni sekmeye ek olarak Shopify ve TikTok, uygulamada ürün bağlantılarını da kullanıma sunarak Shopify satıcılarının normal TikTok gönderilerindeki öğeleri etiketlemesine olanak tanıyor. Etiket, kullanıcıyı doğrudan satıcının çevrimiçi mağazasına gönderir.

Günlük TikTok kullanıcıları için bu, uygulamadaki sosyal medya yıldızlarına zor kazanılan paranızı atmak için daha fazla bağlantı ve fırsat görmeyi bekleyebileceğiniz anlamına gelir. Gerçekten, bu sadece bir zaman meselesiydi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TikTok’a Yeni Online Alışveriş Özelliği Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör